Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hatalmas idomokkal rendelkező...

Hatalmas idomokkal rendelkező hölgy,aki ismerkedne egy sportos férfival?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék óriási méretekkel rendelkező intelligens nővel.

2022. szept. 22. 08:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha "normális"nő írna,jobb lenne privátban.
2022. szept. 22. 12:03
 2/7 anonim válasza:
Töröltesd már az összes választ, te . . . XD
2022. szept. 22. 12:55
 3/7 anonim válasza:

Szexhez egyáltalán nincs kedvem és nem is lesz! Megvan az oka.


Amúgy a leírtakban "magamra" ismerek. (Sosem szoktam fényképet küldeni, nem is fogok!!!) Ez az oldal nem ad okot a VALÓDI(!) bizalomra.


Már csak jövő tavasszal lesz legfeljebb időpontom túlzott elfoglaltságaim miatt. Ez van.


Ui: baráti kapcsolataim SIKERESEBBEN GYÜMÖLCSÖZNEK(!) mint bármiféle "szerelem". Ez utóbbi inkább kell nekem... :)

2022. szept. 22. 15:00
 4/7 anonim válasza:

Én pont ilyen vagyok, de van férjem, és utálom a sportos pasikat! :D

Anorexek között keresgélj!

2022. szept. 22. 16:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem tetszenek a sovány nők,másrészt nem kigyúrt vagyok,hanem normál alkatú,sportos külsejű.Amúgy nem értem a támadó hangvétel okát....
2022. szept. 23. 09:07
 6/7 anonim válasza:

5-ös válasz: megint fogadjak egy privátot Tőled?


(A XXI. század hölgyeinek viszonylagos többsége már csak kb. ilyen módon fognak reagálni ehhez hasonló "megközelítési" kísérletekre.)


Remélem kb. 10 éven belül ALKALMASABB(!) időszak érkezik az életembe "pár"-kapcsolatra. Mostanában ez nem fog menni...


Ötlet: nyithatsz egy társkereső irodát "urak molett hölgyeket keresnek" címszóval. Biztosan nagy sikered lenne! :)


Remélhetőleg érted a játékosnak nevezhető élcelődést(?)


Emlékezz egy dalra (ki is a szövegíró és ki az előadó?) "A lányok, a lányok, a lányok angyalok, a férfiakkal csak komédiáááznak"... Taps?


3-as válaszoló voltam.

2022. szept. 23. 10:57
 7/7 anonim válasza:
Mi számít óriásinak és hány éves vagy?
2022. szept. 23. 15:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!