Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, van kedvetek ismerkedn...

Lányok, van kedvetek ismerkedni Aspergeres fiúval? 21/F

Figyelt kérdés

Természetesen nem csak ebből áll a személyiségem, hogy aspergerem van, nem szoktam sosem ezzel kezdeni a bemutatkozást. Most viszont kíváncsiságból akarom ezzel kezdeni itt a dolgot.


21 éves vagyok, közép hosszú szőkés hajam van és barna szemem, szeretem a természetet, szeretek sokat sétálni, szoktam edzeni is teremben, amit nemrég kezdtem újra. Szeretem, ha valaki szeret könyveket olvasni, személy szerint én még nem olvastam sok könyvet, csak most próbálom bevezetni ezt a jó szokást. Mindemellett kiemelten érdekel a gazdaság és a tőzsde is, persze sok más érdeklődési köröm is van emellett, csak ez a kedvencem.


Egyelőre ennyit árulok el itt magamról, a többit majd úgyis megtudod, ha szeretnéd.



2022. szept. 22. 18:39
 1/1 anonim válasza:
Nem. Az okom pedig az asperger, és a hosszú szőke haj.
2022. szept. 22. 18:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!