Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek ki akar túrni?

Szerintetek ki akar túrni?

Figyelt kérdés

Van egy baráti köröm, ahova bejött egy új lány. (Csak fiúk vannak rajtunk kívűl) Személy szerint nagyon örültem, hogy lett egy lány tag, mert azt hittem lesz egy barátnőm. Viszont azt érzem, hogy ki akar túrni. Ha netán beszélek és rám figyelnek közbe, akkor elkezd hangosan belebeszélni, hogy rá figyeljenek. Nagyon sokszor félbeszakít. Ha megdicsérnek a többiek, hogy csinos vagyok ma, vagy jó lett a hajam, akkor csak megjegyzi hogy “szerintem ugyan olyan mint eddig” . Kedves vagyok vele, meghallgatom minden baját, nem is említettem senkinek hátha csak én látok bele többet. De néha furcsa. Ha képet készít a társaságról akkor rendszeresen lehagy a képről és azt teszi ki, mintha én ott se lettem volna. Elakartam menni a többiekkel moziba, mert olyan film lesz amit mind szeretünk kivéve a lány. Persze őt is meghívtam, de visszautasította hogy butaság és nem érdekli, majd megtudta hogy a többiek is jönnek és ő is jönni akart. Nekem nem volt vele bajom, csak azzal ami utána volt. Kérdezte, hogy nem e megyünk csütörtökön (péntek volt eredetileg betervezve) mert neki akkor lenne jobb. Mondtam, hogy dolgozom és nem jó, maradjon a péntek. Elmentek nélkülem csütörtökön, majd kiderült hogy a többiek azt hitték lemondtam csak úgy, mert hogy én raktam át csütörtökre. De igazából a másik lány volt. Nem tudom mit szeretne.

26 éves a nő.



2022. szept. 24. 20:10
 1/4 anonim válasza:

"Nem tudom, mit szeretne"


Nem egyértelmű??

2022. szept. 24. 20:30
 2/4 anonim válasza:
Srácok csak megakarnak dugni
2022. szept. 24. 21:24
 3/4 anonim válasza:

Hát ez tényleg fura.

Kíváncsi vagyok mi lehet a háttérben, mert túl sok a megmagyarázhatatlan véletlen.

2022. szept. 25. 07:05
 4/4 anonim válasza:

Kiakar veled baszni. Es buszke h a fiukat tudja irsnyitani.

Nincs benne semmi jo szandek.

Ovatossan vele. Legy turelmes lehet hamar tovabb all.

Mi a kozos bennetek amugy, mi tart ossze? Suli?

2022. szept. 26. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!