Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Pécsen valaki nem szeretne...

Pécsen valaki nem szeretne túrázni menni?

Figyelt kérdés

Semmi dolgom a hétvégén és gondoltam jó lenne mozogni kicsit. Mondjuk felmenni a TV toronyba.

Egyébként 19 éves srác vagyok.



2022. szept. 28. 18:17
 1/5 anonim válasza:

Javaslat: ne azt kérdezd meg, hogy ki az, aki nem szeretne menni, hanem azt, hogy ki az, aki szeretne.


Én meg ugyan szeretnék, csak nagyon messze van, szóval nem megyek.


Így tél közeledtével a napkelte túra lesz jó program ott amúgy. Ilyenkor ugye a hegy lábánál összegyűlik a kosz, kicsapódik köd formájában, és lehet nézni ahogy hömpölyög. Különleges látvány fentről.


Későbbiekben jakab-hegyi túrám van tervben majd, de nagyon random, hogy mikor kerülök a Mecsek közelébe, nem tervezek vele.

2022. szept. 30. 06:45
 2/5 anonim válasza:
Ja, és vannak túrás csoportok fb-n, túratárs és hasonlók... ott érdemesebb próbálkozni.
2022. szept. 30. 06:45
 3/5 anonim válasza:
Jó ötlet.
2022. szept. 30. 18:27
 4/5 anonim válasza:
Írd be hogy nyílt túrák Pécs. Ott minden hétvégén vannak nyílt túrák, van vezetőjük.
2022. okt. 1. 20:53
 5/5 anonim válasza:
[link] itt minden hétvégén vannak túrák.
2022. okt. 1. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!