Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Konzervatív jobboldali lányok...

Konzervatív jobboldali lányok lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyanok írjanak ide akik ilyenek, nem kérem a libsik hozzászólását. Ja és nem vagyok Fideszes azért, mert jobboldali vagyok.

2022. nov. 6. 10:05
 1/8 anonim válasza:
Konzervatív alatt mit értesz?
2022. nov. 6. 10:14
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam akinek tök oké gyereket vállalnia, majd otthon felnevelni, nem pedig bölcsibe rakni és mivel karrierista a munkával foglalkozik a gyerek helyett. Akinek oké, ha el vam tartva addig főz és takarít otthon és nem vonul a prideon és támogatja az ilyen elmebajosokat és a fészkünkön kívül tartja az ilyeneket, szájára se veszi, hogy nyugodt, békés családi élet lehessen. Aki nem minden áron azt szajkózza, hogy az országból el kell menni, mert milyen szar itt és nem szidja a magyar honfitársainkat sem. Nem insta, tiktok, snapchat egyéb mit tudom én még milyen közösségi média függő és lehetőleg egyiket sem használja. Nem igazán jön be mikor egy ember mások életével foglalkozik, amit persze online mindig fényűzőnek mutatnak. Volt már ilyen barátnőm és nagyom zavaró volt, hogy az instát nézegette állandóan meg snapen streakelt értelmetlen képekkel, falat, plafont fotózta stb.
2022. nov. 6. 10:30
 3/8 anonim válasza:
magyarul kerülöd saját magad?
2022. nov. 6. 12:11
 4/8 anonim válasza:

я бы хотела поговорить с тобой

девочка/18

2022. nov. 6. 12:14
 5/8 anonim válasza:
Látom el lepték a gyakorit a hülyék, hogy jön ide már megint oroszország amikor senki sem beszélt erről?
2022. nov. 6. 13:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Mégis hogy jön ide Oroszország?? Köze nincs ehhez az egészhez Oroszországnak és az oroszokhoz. :D
2022. nov. 6. 14:04
 7/8 anonim válasza:
я тоже консерватор
2022. nov. 6. 14:19
 8/8 anonim válasza:
Nekem lenne. Mennyi idős vagy?
2022. nov. 6. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!