Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 16-20 évesek! Ti hogyan...

16-20 évesek! Ti hogyan reagálnátok, ha egy ismeretlen odamenne hozzátok jégkorizás közben ismerkedni/segítséget kérni a korizással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mennyire lenne fura a jégpályán megközelíteni embereket? Szerintetek hogyan reagálnának? Titeket idegesítene, ha valaki "megzavarna" korizás közben?

2022. dec. 11. 22:52
1 2
 1/12 anonim válasza:

Ha ismerkedési céllal jönnél oda, akkor udvariasan, de gyorsan leráználak.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor a legjobb tudásom szerint segítenék, előre letisztázva, hogy én sem vagyok egy korimester.


16/L

2022. dec. 11. 22:57
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Az ismerkedés alatt barátkozást értek, ami nyilván nem úgy működik, hogy csettintek egyet és kész, de ha úgy adódna, hogy jót beszélgetnénk, akkor is leráznál utána? Szimplán csak kíváncsi vagyok, és szintén lány (azaz tényleg nem keresek többet, csak barátokat).

2022. dec. 11. 23:06
 3/12 anonim válasza:

Jaj bocsi, az ismerkedést ezek szerint kicsit félreértettem, ne haragudj. 😅 Azt hittem, ez valami új gyenge csajozási praktika. 😂

Ha odajössz, elbeszélgetünk, szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor természetesen nem ráználak le, sőt, akár ha tényleg minden stimmel, akkor elérhetőséget is adnék, végülis nem veszíthetünk semmit. Viszont elég ritka, hogy egyedül megyek, de ha elkapnál egy ilyen pillanatban, vagy nem félnél a társaságtól, akkor én benne lennék. 😄😄

2022. dec. 11. 23:17
 4/12 anonim válasza:
Remélem mindenki lerázna téged is meg mindenkit is. Ismkerdni nem a jégkori pályán kell, sőt sehol máshol, elég mindenkinek a családja, nem is értem miért beszélgettek a barátaitokkal, hisz vérkötelék nincsen, tehát idegen. Legjobb lenne, ha mindenki bent a szoba sarkában gubbasztana egész nap és lelőné pisztollyal azt aki hozzá mer szólni, pont. PERIOD . .... Sajnos ebbe a világ senki nem kíváncsi a másikra vagy halálra rémül az idegenektől.
2022. dec. 11. 23:17
 5/12 anonim válasza:
Én cukinak tartanálak és tök szívesen segítenék. :) 17L
2022. dec. 11. 23:27
 6/12 anonim válasza:

sehogy mivel nem járok korcsolyázni

19/f

2022. dec. 11. 23:43
 7/12 anonim válasza:
cringe
2022. dec. 12. 09:14
 8/12 anonim válasza:
Barátkozás céllal nagyon örülnék neki, mert nincs koripartnerem, egyedül szoktam járni. Annál több nálam nem lehetséges.
2022. dec. 12. 09:42
 9/12 anonim válasza:
Én is cukinak/aranyosnak találnám, szívesen segítenék neki, ha jófej, meg szimpi talán telefonszámot is cserélnék vele ha úgy adódik
2022. dec. 12. 14:26
 10/12 anonim válasza:
en akar fiu lenne akar lany örülnek neki. szeretek uj embereket megismerni es baratkozni. aranyos lenne szerintem :)
2022. dec. 12. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!