Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Autisták, Aspergeresek, én is...

Valentinyi Márta kérdése:

Autisták, Aspergeresek, én is ez lehetek?

Figyelt kérdés
Már régóta nagyon visszahúzódó magamba zárkózó 'életmódot' élek. Csak neten tudok érdemben kicsit kommunikálni, de leginkább egyedül szeretek lenni, és kreatív hobbijaimnak élni. 40 éves vagyok, s sohasem volt valós párkapcsolatom, nem is igazán tartok erre igényt úgymond. Nem érzem azt, hogy az emberek megértenek. Eddig legjobb és egyedüli barátaim - akik meg is értettek engem - mindketten aspergeresek, illetve autista jelleggel bírtak. Sok diagnózist kaptam, de egyik sem igazán illik annyira rám. Hogy nem vették ezt észre... képeket szeretek nézegetni. Nem tudok 1-nél több emberrel 1 szobában meglenni. Én Aspergeresnek érzem magam, és nem azért mert ez 'divatos' vagy nem tudom, hanem mert így érzem. Szívesen barátkoznék Aspergeresekkel, Autistákkal. Hiányzik az emberi kapcsolat azért. Hazudni nem tudok igazán, nagy az igazságérzetem. Nincs diagnózisom, hogy Aspergeres lennék. Szerintetek...? És ha az vagyok, akkor meddig kell szenvednem az 'átlag' emberek megnemértettségétől, hogyan tudnék valahogy beilleszkedni, vagy ez teljesen kizárt. Úgymond teljesen antiszociális vagyok. Köszönöm, ha írtok, válaszoltok. 40 éves nő vagyok. Szenvedek attól, h senki nem ért meg "csak" a szerelmem.

2023. febr. 4. 00:01
1 2
 11/16 anonim válasza:
Hihetetlen, hogy nőként még így is van szerelme. Bezzeg férfiként te vagy az ijesztő creep ha ilyen vagy akit minden nő messziről elkerül!!!
2023. máj. 9. 11:49
 12/16 anonim válasza:
#11 Ha férfiként női ruhába kimész az utcára akkor is messziről el fognak kerülni a nők. Nem ugyan az az értékes a nőkben mint a férfiakban. Mindkét nem más
2023. máj. 11. 23:54
 13/16 anonim válasza:

12


De hogyan ha minden erővel a nemi szeerepek eltörlésén dolgozunk?

2023. máj. 12. 08:35
 14/16 anonim válasza:
13 a nemi szerepek eltörlése ostobaság, csak zűrzavart okozna, soha nem lehet felül írni az ősi nemi szerepeket, azaz azt hogy egy nő meg egy férfi általában milyen emberhez vonzódik.
2023. máj. 12. 11:22
 15/16 anonim válasza:

14


De mégis ezen dolgoznak. És láss csodát a biszexuálisok meg meleg száma egyre csak növekszik.


Aztán meg azt akarják elhitetni, hogy legbelül mindenki igazából biszexuális és vállaljuk fel mind.

2023. máj. 12. 12:17
 16/16 anonim válasza:

Lemaradtam valamiről?!

"Valentinyi Márta kérdése:

Autisták, Aspergeresek, én is ez lehetek?"


Hogy a f*szba jöttek ide szóba egyéb (nyilván szintén fontos) dolgok?

2023. máj. 15. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!