Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért érzem magam egyedül?

Miért érzem magam egyedül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma csináltam egy olyan napot,hogy nem írok senkinek messengeren,és szomorúan tapasztaltam,hogy nem írt senki sem nekem,ha én nem írok senkinek.


Ez alól kivétel egy online amerikai barátom,aki legalább rám írt,remélem egyszer tudok vele találkozni.


Az iskolában cuki gyereknek tartanak,de nem tudom ez miatt nem venne-e senki komolyan,soha senkivel nem szoktam semmilyen vitába kerülni.


De úgy érzem nincs egy olyan barátom akinek bármikor bármit elmondhatnék,és ez rosszul esik nekem,nem tudom mit rontok el,és emiatt egyedül érzem néha magam.


A suliban is olyan mintha pàr osztálytársam ghostolna,és ez csak azért is esik rosszul,mert köztük van az is aki tetszik tetszett már nem is tudom mit érzek,tiszta káosz.


Mit csinálhatok rosszul?


Szintúgy itt is barátokat keresek,ha van kedve valakinek nyugodtan írjon!


17/F



2023. febr. 17. 18:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Lányról van szó 😕
2023. febr. 17. 19:11
 2/10 anonim válasza:
Most jól értem, attól vagy kiakadva, hogy egyetlenegy napig nem írtak rád emberek? Ez miért olyan drámai?
2023. febr. 17. 19:27
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem,ezt szinte minden napos,de én általában szoktam írni másoknak,de visszafele nem igen szoktak.
2023. febr. 17. 19:54
 4/10 anonim válasza:
utálják ha rájuk írsz és jófejségből írnak csak vissza
2023. febr. 17. 20:36
 5/10 anonim válasza:
Mert mindenki utál és örülnek, hogy végre nem zaklatod őket.
2023. febr. 17. 20:55
 6/10 anonim válasza:
Sajnos ez egy ilyen világ, az emberek hamar elfelejtkeznek a másikról. Egy ideig érdekes vagy számukra, vagy amikor szükségük van a segítségedre, akkor eszükbe jutsz, de egyébként semmibe vesznek. Én azt tapasztaltam, hogy az emberek nagy része azokat isteníti, akik nagyszájúak, feltűnősködnek, amolyan "menő arcok", míg aki csendesebb, visszahúzódóbb, az kb. meg is rohadhatna a sarokban, akkor sem jutna eszébe senkinek sem, hogy keresse, hol is lehet. Velem is ugyanaz volt egész életemben, mint amit leírtál, aztán rájöttem, hogy valószínűleg tehernek tartanak, ezért felhagytam az efféle kapcsolatteremtős próbálkozásokkal. Pedig nem voltam tolakodó, névnapokon, születésnapokon felköszöntöttem az embereket, néha megkérdeztem, mi van velük, de a századrészét sem kaptam vissza a befektetett energiának. Úgyhogy kész, vége, már nem is akarok senkivel sem semmilyen kontaktust, beletörődtem a helyzetembe, ezt a hátralévő kis időt meg majd csak letudom valahogyan.
2023. febr. 17. 22:54
 7/10 anonim válasza:
Utolsó, szívesen barátkoznék veled ha gondolod írj :)
2023. febr. 17. 23:37
 8/10 anonim válasza:
Mi lenne ha nem írogatnál nekik hanem személyesen találkoznál velük? Manapság az a menő hogy hónapokig nem találkoztok de írtok egymásnak napi, óra szintén. Ez minden csak nem ismeretség.
2023. febr. 18. 06:47
 9/10 anonim válasza:
#7: Kösz, de már semmilyen emberi kapcsolatra sincs túl sok igényem. Belefáradtam a feleslegesen lefutott körökbe, a lelki sérülésekbe, az eltűnésekbe stb. Őszintén szólva rohadtul unom, hogy teperek, próbálok odafigyelni másokra, türelmesnek lenni, de alig kapok vissza cserébe valamit. És ez érvényes úgy a barátkozásokra, mint a párkapcsolati ismerkedésekre is. A 6-os voltam.
2023. febr. 19. 10:31
 10/10 anonim válasza:

#6,9 Teljes mértékben tudok veled azonosulni! Mindenki csak a maga kis világával van el, illetve a párjával, ha van neki és ennyi. Mindenki más magas ívben le van tojva. Mind1 az is, hogy korábban a legjobb barátok voltatok, semmit nem számít…

Volt olyan barátom is, akivel sokat találkoztam régebben, sokat segítettem neki lelki terhei alatt is. Aztán segítettem a párkapcsolatában is. Mióta az sínen van nem is keres.

Mondjuk ezek után inkább már ne is nagyon keressen!

Siralmas, ami a mai világban megy!!

Introvertált vagyok, de még mindig jobban próbáltam én ápolni a barátságokat, mint a “nagy” extrovertáltak.

Tényleg belefárad az ember egy idő után és inkább saját magába kezd el energiát fektetni jobban és letolja az barátnak hitt embereket…


Kitartást!

2023. márc. 31. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!