Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fiús lány barátkozni, aki...

Fiús lány barátkozni, aki szintén belefáradt, hogy a pasik gyakran többet akarnak?

Figyelt kérdés
Először is, nem támadásként! Pont ez az, ami a gond, hogy mindig is jobban kijöttem pasikkal. Legyen szó hobbiról, gondolkodásmódról, de még a munkahelyemen is főleg férfiak vannak… Mióta együtt vagyok párommal, egyre inkább lemorzsolódtak a fiúbarátok (pedig eleve nem volt sok, de nő annyi se 😂), viszont kissé tanácstalan vagyok hol próbáljak barátkozni, így adok egy esélyt ennek az oldalnak… Visszatérve az elejére, nem akarok több kínos helyzetet, sem megbántani másokat. Nem hitegettem soha senkit, de valakinek az is elég volt azt hinni lehet valami, hogy szóba álltam vele… Egyszerűen jobbnak látom, hogy inkább megpróbálok más “fiús” lányokkal barátkozni, ha nehéz is részben hozzám hasonlókat találni… Szóval, van itt valaki ilyesmi helyzetben, aki beszélgetne? 24/L

2023. márc. 3. 07:33
 1/9 anonim válasza:
Bár nem fiús lány vagyok, de szerintem jó barátok lennénk, úgyhogy tehetünk egy próbát, ha gondolod.
2023. márc. 3. 07:35
 2/9 anonim válasza:
Van itt a GYK-n egy pasi, aki mar honapok ota arra keres lanyt, hogy a lany egy felcsatolhato mukukival elvegye az o analis szuzesseget. Vele jol el tudnal beszelgetni, ha megtalalod valamelyik kerdeset.
2023. márc. 3. 07:59
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Az már olyan uncsi pedig, tök sablonos… Javasolnám neki inkább a kínok körtéjét. 😂
2023. márc. 3. 08:02
 4/9 anonim válasza:
És most leszbikus leszel? gratulálok 👏🙄
2023. márc. 3. 10:08
 5/9 anonim válasza:
Kategóriát nézni luxus úgy tűnik. De ha az is lenne, miért baj? Nem a legkeresettebb tulajdonság a homofóbia.
2023. márc. 3. 16:07
 6/9 anonim válasza:
Olyan lány, aki teljesen fiú lélekben egy részben, az számít?
2023. márc. 4. 01:33
 7/9 A kérdező kommentje:

#4 Szövegértésből 1-es. 😆 A homofóbia miatt 100 felülés is a büntid. Nem leszek leszbikus, de szerintem semmit nem ártottak neked a melegek.


#6 Nem számít. Tiszteletben tudom tartani mások hogy éreznek, csak legyenek boldogok. Én homofób sem vagyok, mint egyesek a kérdés alatt. 😅


A homofóbiát kellene inkább szégyellni, nem azt, hogy valaki meleg. 😅😒

2023. márc. 4. 04:57
 8/9 anonim válasza:
Olyan viccesek azok a fiúk akik eltűnnek mint Petőfi a ködban, amikor kiderül hogy a lánynak vagy párja akivel csak "barátkozni" akartak xd
2023. márc. 5. 17:15
 9/9 anonim válasza:

Azt bírom.

Nekem volt olyan pont itt GYIK-on, hogy rám írt egy hapsi random, hogy barátkozni, csak beszélgetni, azt már nagyon személyeseket kérdezett meg fura volt, azt le írtam Neki, hogy figyelj nem, erre be nyögte, hogy ja persze, hogy nem, felesége van X éve!

XDDD

2023. márc. 5. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!