Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Győrben hol lehet barátkozni...

Győrben hol lehet barátkozni ha eléggé introvertált vagyok?

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 07:57
 1/8 anonim válasza:
Nincsenek kimondott helyek, hogy na itt aztán biztos sikerül... A legjobb, legszerencsésebb megoldás, ha itt rád ír egy győri. Esély van rá, hisz már ketten vagyunk a városból ezen az oldalon 😃
2023. márc. 3. 08:16
 2/8 anonim válasza:
Teljesen mindegy a város neve. Az "eléggé introvertalt" erősen akadályozza a tervet.
2023. márc. 3. 08:16
 3/8 anonim válasza:
Sose voltam,de szoktak lenni társasjáték estek. Lehet ott is vannak akik nem barátokkal mennek
2023. márc. 3. 08:27
 4/8 anonim válasza:
Haverokkal menj bulizni.
2023. márc. 3. 11:58
 5/8 anonim válasza:

Én is introvertált vagyok. Haverok rávettek egy bulizásra. Kikértek egy italt leültünk egy asztalhoz és imátkoztam, hogy senki ne jőjjön oda és azt a stratégiát alkalmaztam, hogy ha én nem nézek senkire, akkor engem se lát senki. Akkor éreztem a legjobban magam amikor elindultunk hazafele.


Introvertáltként nem egyszerű barátkozni. Az én barátaimat a vak szerencse hozta.

2023. márc. 3. 12:23
 6/8 anonim válasza:
korod?
2023. márc. 4. 11:38
 7/8 anonim válasza:
Veszprémben
2023. márc. 15. 16:03
 8/8 anonim válasza:
Nem messze lakok Győrtől :)
2023. márc. 16. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!