Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki postai levelezés?

Valaki postai levelezés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 20 éves vagyok szeretek leveleket írni és jó lenne valakivel levelezni akit ez szintén érdekel. Én rendes postai levelezésre gondoltam, bár lehet az elején kicsit problémás lehet egymás kézírásának elolvasása. Szívesen levelezek fiúkkal is, de azt szeretném leszögezni hogy nem párt keresek hanem barátot. Talán amíg kialakul a kölcsönös bizalom, hogy megadjuk egymásnak a címünket addig beszélgethetünk email-ben. Ha szeretnél velem levelezni nyugodtan írj egy üzenetet vagy kommentet.

2023. márc. 4. 16:07
 1/7 NTBS válasza:
Inkább e-mailben.
2023. márc. 4. 17:40
 2/7 anonim válasza:

Itt kiadni a lakcímed, sőt a mai világban kiadni azt, ilyen formában szerintem veszélyes lehet.


Valaki pl mondjuk igy vadászik ..mindent kikérdez rólad, tudja majd pl h te reggel 8tól dolgozol, és h egyedül élsz.

Mire haza érsz már kirabolnak, csak egy nyers példa volt. Kérlek vigyázz. Nincsenek nagy szülök akikkel így tudnád tartani a kapcsolatot? Értem h nem ugyan az, de gondolkozz el azon amit írtam.

2023. márc. 4. 18:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsot 2-es, tudom milyen világban élünk, nem is gondoltam úgy hogy rögtön kiadom a címemet, előtte legalább nagyjából megismerném az illetőt. Sajnos nem tudok a családból levelezni senkivel és nincs is ilyen érdeklődésű barátom. Gondoltam hátha van aki még szívesen levelezne a klasszikus módon, de lehet egyedül maradtam
2023. márc. 4. 18:20
 4/7 anonim válasza:
Ilyen postai árak mellett? Plusz a szomszéd településről is csak egy hét alatt ér ide bármilyen küldemény. Amúgy érdekes dolog lenne, de a mai világ nem nagyon kedvez az ilyesminek.
2023. márc. 4. 19:35
 5/7 anonim válasza:

Én már levelezek valakivel innen.

320 Ft/hó... Ennyit simán ;)

2023. márc. 4. 19:48
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen postai árakra gondolsz 4-es, 150-200 forint egy levél feladás. A csomag árak amik drágábbak, de mindenhol kb ugyan annyi. Szerintem nem baj ha várni kell pár napot, mindent rögtön akarnak az emberek ma már, nem árt ha kicsit várnunk kell néha. Az egy héttel pedig nem értek egyet, küldtem már levelet és kaptam is, 2 nap volt mire célba ért.
2023. márc. 4. 20:46
 7/7 gabor49 válasza:
en is szivesen leveleznek valakivel a klasszikus formaban
2023. júl. 15. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!