Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki aki INTP, INFJ, INTJ,...

Valaki aki INTP, INFJ, INTJ, ISTJ ismerkedni?

Figyelt kérdés

Barátkozásnak, csetelésnek, hívásozásnak.

Te vagy az ideális jelölt erre pozícióra, ha...


Sokszínű személyiséged van, szinte bármiről tudsz beszélni és vannak hobbijaid. Vagy ha ezek nem is igazak, jó hallgatóság vagy, valóban érdekel a másik és szeretsz tanulni.


Nem vagy depressziós, öngyűlölő, tudod látni a szépet az életedben, nem érted félre kényszeresen a másik mondandóját. Tudsz figyelni a másik lelki világára. Barátságos vagy (nem kell ez a szuperkitörő végtelen mosoly smiley, nem erre gondolok) és szeretnél személyiségileg fejlődni.


Érdekel téged a művészet, filozófia, bölcsész beállítottságú vagy. Van intuíciód, nem vagy a materiális sík és a mainstream világnézet rabja és védelmezője, kritikus gondolkodásod van.


MBTI-t nem baj ha nem ismered, ha a pontoknak megfelelsz akkor már szuper.


Aktív vagy online, ráérsz beszélgetni naponta kisebb-több időre.


Előnyök, de nem szükséges:

- Ismered Terence Mckennát és szereted, Alan Wattsot

- A keleti vallások érdekelnek téged

- A youtubeot arra is használod hogy esszéket nézz érdekes új dolgokról amiket ki tudunk tárgyalni (pl. AI)

- Főleg angol tartalmat fogyasztasz a neten, nem Dancsót nézel vagy nem tudom...

- Értesz a pszichológiához és támogató vagy, fejleszteni szeretnéd a másikat

- Felfogsz komplex dolgokat amiket magyarázok, bár jól egyszerűsítek


Amit én kínálok:

- Végtelen szórakozás, party, izgalom, nevetés

- Kifogyhatatlan témák és gondolatok

- Egy tudat a földön aki felfogja hogy létezik, az NPC ellentéte

- Egy igazán támogató, békés, nyugodt személy aki új perspektívákat ad az életedbe és igyekszik segíteni tudatosan és tudatalatt folyamatosan azokban, amikben azt látja hogy korlátozó hiedelmeid vannak magad felé

- Azt fogod érezni, így még soha senki nem fogadott el és nem tudtad ennyire elmondani a gondolataid senkinek

- Mesélhetsz a mindennapjaidról (arról, hogy mit éreztél vagy mi mit jelentett neked, nem adatfelsorolás h X órában mit csináltál) és érdeklődéssel lesz fogadva

- Bármilyen témádra hozzá fogok tudni szólni, és tanulni akarok mindenből

- Hihetetlen módon tudni fogod, hogy az életed problémáira mi a megoldás, mit érzel pontosan, miért érzed azt és hogyan változtass

- Gyakorolhatsz velem angolul beszélni!


Ha akarsz beszélgetni, a privát üzeneted miatt az esélyed 100% -os lesz hogy visszaírok, de ha csak kommentben írsz azt látom, hogy nem kedveled a hatékonyságot és időmegtakarítást.


a a legjobb vagy, már pár/több mondatban mesélni kezdesz magadról és hogy mit találtál érdekesnek, és téged mik érdekelnek.


A nemed mindegy, viszont ne legyél olyan öreg, aki már nem tud új dolgokat befogadni.



2023. márc. 7. 18:18
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:

Típusom: INTJ.

Preferált típusok: INTJ>INTP>INFJ>ISTJ

2023. márc. 7. 18:20
 2/56 anonim válasza:

Ez egy burkolt lázítás Dancsó ellen, le veled!

Ám mi az összefüggés itt? Hogy angol meg Dancsó? Ha a kettőt kevered már gáz vagy?

Te tudod hol szeret a cápa?

2023. márc. 7. 18:23
 3/56 anonim válasza:

Jesszus, beszélgess inkább a chatGPT-vel, talán az megfelelne neked :D

Sajnos én amúgy is infp vagyok és nem bírom az energiavámpírokat :((

2023. márc. 7. 18:40
 4/56 anonim válasza:

Miért kell ennyire túlbonyolítani a dolgokat? :D


Ezek a személyiségtípusok túl sok mindent nem árulnak el. Vannak extrovertált és introvertált emberek, ez oké, de rengeteg az átmenet, nem minden csak fekete és fehér.

2023. márc. 7. 19:06
 5/56 A kérdező kommentje:

"Mennyi a fizetési sáv? Juttatások?"

+120%-al magasabb hálaérzet, mintha egy NPC-vel beszélgetnél.


"Miért kell ennyire túlbonyolítani a dolgokat? :D"

Neked bonyolult, nekem ez az alap. Pont olyan embert akarok akivel a legkevesebb az esélye az időpazarlásnak, ezért megadom a paramétereket.


"Ezek a személyiségtípusok túl sok mindent nem árulnak el. Vannak extrovertált és introvertált emberek, ez oké, de rengeteg az átmenet, nem minden csak fekete és fehér."

Annak nem árulnak el sokat, aki nem olvasott bővebben róluk.

" nem minden csak fekete és fehér."

Nem mondtál újat.

2023. márc. 7. 19:21
 6/56 anonim válasza:

Ha túl részletes a leírás a barátkozásnál az a baj, ha meg csak kérdés van akkor az. :D

Komikus már ez a troll mentalitás.

2023. márc. 7. 19:24
 7/56 anonim válasza:

Ez még megvan? Katalizátor alatta?

Műszaki meddig érvényes?

2023. márc. 7. 19:56
 8/56 anonim válasza:
Gáz
2023. márc. 7. 20:14
 9/56 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék de műveletlennek érzem magam ennyi paraméter alapján. egyszerű ember vagyok, nem közösségi médiázom, érdekelnek új dolgok, szívesen utazom, érdekel más kultúra, de magas fokon nem optimálisak a kommunikációs képességeim bölcsész és ehhez hasonló szinthez. Egyszerűen barátokat és élményeket lenne jó szerezni, élmény egy múzeumlátogatás is, vagy beülni egy cukrászdába. Angolul sem tudok. Nem tudom mit jelentenek ezek a fogalmak, introvertált vagyok és nehéz a társas kommunikáció.
2023. márc. 7. 20:30
 10/56 A kérdező kommentje:
Jó nagyon hogy ilyen vagy, de azt érzem mi vagyunk egymásnak a legmegfelelőbbek. Sok sikert neked a barátok szerzéséhez!
2023. márc. 7. 20:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!