Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt fiatal, tizenéves...

Vannak itt fiatal, tizenéves introvertált fiúk akiket érdekel az anime, esetleg az írás, és szeretik a mély beszélgetéseket?

Figyelt kérdés

introvertált és nyitott fiukat keresek akik úgy érzik hogy senki sem érti meg őket. mindenképp a korosztályomból szeretnék egy fiú barátot, mivel én is tizen éves vagyok...


nincsenek barátaim, sem haverjaim, de szeretnék egy barátot, akit érdeklek...én sokat fogok irántad érdeklődni, ha nem hátrány ez neked akkor írhatsz nyugodtan...



2023. márc. 7. 18:42
 1/5 Drakula_VAGY_Ahmed válasza:

Én az vagyok, de nem hiszem hogy egy anonim oldalon kéne barátokat szerezni, hiszen nem tudhatod hogy milyen emberek vannak itt.


Pl, én is lehet hogy szervkereskedő vagyok.

2023. márc. 7. 19:25
 2/5 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2023. márc. 7. 19:50
 3/5 anonim válasza:

Kicsit introvertáltnak tartom magam. Régebben néztem egy-két animét, mangát is olvastam, de már egy jó ideje nem foglalkoztam velük.


Mi a korosztályod?

2023. márc. 7. 22:14
 4/5 anonim válasza:
Szívesen barátkozom veled, ha még aktuális
2023. márc. 8. 10:10
 5/5 anonim válasza:
filmesített anime ? :)
2023. márc. 8. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!