Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt kántor vagy az egyházi...

Van itt kántor vagy az egyházi zenével foglalkozó ember? Szívesen beszélgetnéK

Figyelt kérdés

2023. márc. 9. 20:50
 1/5 anonim válasza:

Esetleg érdemes lenne a "kultura és közösség" főkategória "vallás" alkategóriájába is kiírni ezt a kérdést. Vagy oda áttenni.


Lakóhelyed közelében nincs plébánia, ahol személyesen érdeklődnél - hétköznapokon fogadóórában?


Egyházi zenei szolgáltatással több felekezet is foglalkozik. (Nem csak és kizárólag a római katolikusok pl.) De úgy tudom, hogy ők vannak a legtöbben a világon. A leginkább elterjedtek a köztudatban.


Kórházlelkészségeken is érdeklődhetsz. Ott sincs kizárva, hogy nem állnak készséggel rendelkezésedre.

2023. márc. 10. 07:20
 2/5 anonim válasza:
nekem a németjuhász kutyám kántor, ha ez lehet opció.
2023. márc. 10. 15:55
 3/5 anonim válasza:
kántor az aki zongorázik / orgonázik ?
2023. márc. 18. 23:55
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem. Aki zongorázik az zongoraművész, aki orgonázik, vagyis helyesen: orgonál, az orgonaművész. A kántor is orgonán játszik, de mellé énekel is és kizárólag templomban vagy más vallási szertartásoon
2023. márc. 19. 07:26
 5/5 anonim válasza:
Én nem mondanám, h kántor vagyok, de kántorizáltam/helyettesítettem már egypár misén. Hallgatlak. :)
2023. ápr. 28. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!