Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszélgetni messen...

Valaki beszélgetni messen Pest megye környéke? 16/l

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim egy ideje, antiszoc vagyok, beilleszkedési problémák stb... szeretem a macskákat, az animéket és az evést... jó lenne találkozni is, úgyhogy Pest és Fejér megye környénél lehetőleg ne lakj messzebb! (Nem párt keresek!)

2023. márc. 10. 16:29
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

30 évesen lehet kicsit túl idős vagyok hozzád, de ha szeretnél írj.

Kezdésnek érdekelne milyen amiket szeretsz és van e cicád :)

2023. márc. 10. 16:31
 2/22 anonim válasza:
Na a pedofil máris betalált
2023. márc. 10. 16:34
 3/22 anonim válasza:
#1 Olvasd el a kérdésnél a címkéket
2023. márc. 10. 16:39
 4/22 anonim válasza:

#2:

Látom fogalmi zavarban szenvedsz, mert fogalmad sincs arról mi az a pedofil ahogy látom. Attól, mert 16 éves még el lehet beszélgetni vele pl az animékről.


#3:

Igen, mert 14 évesen már gyereket csinálnak :D

2023. márc. 10. 16:44
 5/22 anonim válasza:
Nem kell a hablaty. Szerinted mennyire normális, hogy egy 30 éves egy 16 évessel akar beszélgetni? A korodbeliek közül senki nem áll szóba veled? Ásd el magad.
2023. márc. 10. 16:47
 6/22 anonim válasza:

Ennyire abbberàlt egy orszàgot mint ez...😆😆😆😆

Mùltkor egy 17 èves lànnyal beszèlgettem mikor gyermekemet suliba kìsèrtem ès a suli előtt talàlkoztam vele!

Egèsz jòl elbeszèlgettünk, nekem pedig felesègem ès gyermekem van!

Èrdekes pedig nem vagyok pedofil sem!

Ezer szàzalèk ha egy 70 èves idős ember megszòlìtana egy 16 èves lànyt az egyből pedofil lenne!!! 😆😆😂😁😀😊😅

Kezdem èrteni mièrt szeretnek ennyire bennünket a külföldi orszàgok! 😆😂😁😀

2023. márc. 10. 17:02
 7/22 anonim válasza:
Szomorú, mert minden amit írtál igaz rám is. És én is egy 16 L vagyok úgyhogy szerintem jól kijonnenk. A baj marcsak annyi hogy Veszprém megyei vagyok.
2023. márc. 10. 17:02
 8/22 anonim válasza:

Ha hosszútávú barátság is lehet akkor szívesen.


Az ember állandóan az idővel foglalkozik, azt méri ahogy múlik, pedig szerintem pont nem azt kéne számolni, hogy mennyire közel a vég, hanem élni a jelenben és élvezni amíg tart. Arról meg nem tehet senki hogy mikor született, nem mi döntjük el. Attól még ugyanolyan ember a másik, nem egy burokban élünk ahol csak azok léteznek akik nagyjából akkor születtek mint te. Nyilván vannak határok, de a beszélgetés és a barátság nem korhatáros dolog.

2023. márc. 10. 17:12
 9/22 Hellmano válasza:
Vármegye gyerekek tanuljátok meg! :D
2023. márc. 10. 17:14
 10/22 anonim válasza:
#4 Hadd tudja már a kérdező jobban kivel akar beszélgetni és kivel nem xdd
2023. márc. 10. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!