Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nőként női barátokat keresek....

Nőként női barátokat keresek. Szeretnél beszélgetni? :)

Figyelt kérdés

Először is szia Kedves Idegen, aki ide tévedsz!

20-as éveim közepét taposom, és nagyon szeretnék 1 vagy több kedves, megbízható, levelező vagy akár élőben találkozós barátnőt találni. ( Bp.-i vagyok )

Mint ahogy kitalálhattad, igen, nem tudok jól élőben ismerkedni, de igényem van a társaságra, ezért próbálkozok itt.

Bocsi a férfiaktól, ha diszkriminatívnak tartjátok a kiírásomat, de stabil párkapcsolatom van, és volt már problémám abból, hogy volt aki ezt nem tudta elfogadni, tiszteletben tartani. Ezért keresek nőket barátként.

Ha te mégis úgy gondolod, hogy tudod ezt kezelni, akkor írj bátran! :)

Egy dióhéjnyi ismertető rólam, hogy azért mégis tudj valamit, mielőtt írsz:

- elsőre zárkózott lehetek, de nagyon hamar megnyílok, és utána nincs megállás. :D

- ha valakit megszeretek, nagyon tudom szeretni, minden problémájával együtt.

- érzelmes, empatikus vagyok.

- amikor arra van szükség, komolyan állok mindenhez, de alapvetően nagyon bolondozós, vidám, optimista vagyok.

Ha belefér a napodba, hogy írj nekem, és szeretnél barátkozni, akkor örömmel várom az üzenetedet, és válaszolok rá, amilyen hamar időm engedi.



2023. márc. 11. 07:44
1 2
 1/15 anonim válasza:
Sajnálom, hogy a férfiakat kizártad :)
2023. márc. 11. 10:02
 2/15 anonim válasza:

A személyes kapcsolatok - feltételezem - a húszas korosztályra tartoznak elsősorban? Megerősítést vagy cáfolatot kérek.


Üdv:

"idősebb" hölgy

2023. márc. 11. 10:17
 3/15 anonim válasza:
Nekem írhatsz.
2023. márc. 11. 10:31
 4/15 anonim válasza:
Jól tetted, hogy kizártad a férfiakat. Csak szexre mennének. Főleg az itteniek.
2023. márc. 11. 11:39
 5/15 anonim válasza:
kerület he? Csepeliekkel és csóró kerületbe élőkkel nem ismerkedek - kőbánya, kispest, csepel, nyócker kizárva
2023. márc. 11. 12:22
 6/15 A kérdező kommentje:

#1: nem zártam ki, csak kértem, férfiak közül az írjon, aki teljesen biztosan csak barátot keres, és nem párt maga mellé. :) Tapasztalataim szerint, nagyon összemosódik a határ a férfiak körében ebben a témában.


#2 Kedves "idősebb" hölgy! Biztos vagyok benne, hogy nem vagy annyira idős, ami kizáró ok lenne nekem. Bátran írj, ha kedved tartja!


#5 remélem ezt viccnek szántad, és akkor :), viszont ha mégsem, akkor azt hiszem, nincs mit írnom erre.

2023. márc. 11. 19:32
 7/15 anonim válasza:

"nem zártam ki, csak kértem, férfiak közül az írjon, aki teljesen biztosan csak barátot keres, és nem párt maga mellé"

Jártam már úgy, hogy ezen az oldalon világosan elmagyaráztam a srácnak, hogy barátkozáson kívül nem akarok tőle semmit, ezt el is fogadta. Aztán mikor találkoztunk, nagyon kellemetlenül elkezdett nyomulni. Szóval csak óvatosan :)

2023. márc. 11. 20:13
 8/15 maxigaz válasza:
Szia! Írtam privát üzit is én egy 59 éves férfi vagyok hidd el nem akarok tőled semmit hisz én is párkapcsolatban élek. De ha barátot szeretnél nekem nyugodtan írhatsz szeretek barátkozni.
2023. márc. 12. 15:23
 9/15 anonim válasza:
Írj
2023. márc. 12. 15:25
 10/15 anonim válasza:
59 évesen miért nem a saját korosztályodban keresel barátokat? Mit akarsz egy 20on éves lánytól? Beteg fasz
2023. márc. 12. 15:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!