Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Esetleg személyiség zavarosok...

Esetleg személyiség zavarosok ismerkednének?

Figyelt kérdés
Borderlinos vagyok, szerintem könnyebben megértenénk egymást meg minden. Később valóságba is szívesen találkozok, Így jó lenne ha Szeged környékén lennél. Vagy 3 évet jártam terápiára így az "enyhe" verzió vagyok általában azt hozzá teszem. 18/l

#személyiségzavar #BPD #cluster b #HPD
2023. márc. 11. 11:01
 1/7 anonim válasza:

Én nagyon komoly személyiségzavaros vagyok mire a mondandóm végére érek átalakulok vérfarkassá de nagyon szívesen ismerkednék veled! :)


Bocs teso felejtös én dzsukel műtöorvos vok nincs ijenre idöm

2023. márc. 11. 12:27
 2/7 anonim válasza:
Itt senkit nem fog érdekelni, hogy mid van. Nekik bőven elég annyi, hogy egy fiatal csaj vagy és a kedvedért majd annak vallják magukat aminek csak szeretnéd. Sok sikert kiszűrni azokat az embereket akiket tényleg keresel. :)
2023. márc. 11. 16:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig igazad van, de azért még reménykedem hogy később lesz olyan akinek tényleg van és köszönöm. Bár hozzá teszem hogy anélkül is beszélek emberekkel hogy személyiség zavarosok lennének, ha ennyire unatkoznak. Viszont romantikus/szexuális kapcsolatot nem keresek.
2023. márc. 11. 16:42
 4/7 anonim válasza:
Ha nagyon nem akar olyan összejönni mint amilyet keresel akkor írhatsz én beszélgetek veled szívesen (normálisan). (2. vagyok)
2023. márc. 11. 17:36
 5/7 anonim válasza:
Ha nem annyira szigorú feltétel a személyiségzavar, akkor nyugodtan írj :)
2023. márc. 11. 19:25
 6/7 anonim válasza:
Valószínű, hogy én is cluster B-s vagyok, ha gondolod írj.
2023. márc. 12. 11:39
 7/7 anonim válasza:

Én ismertem egy bordi lányt barátok voltunk. Ami ugye nagy szó mert egy bordi nehezen kötődik. (Sejtheted, hogy sok év után egyszer csak úgy gondolta besokalt és azóta nem beszéltünk)

De a lényeg az hogy azóta is keresném egy borderline lány barátságát. Egész másképp látjátok a világot, és ez összehasonlíthatatlanul más.

Csakhát én magam meg 41 éves vagyok…

De örülök annak, hogy itt vagy és keresed mások barátságát, és nem csak bezárkózol

2023. máj. 27. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!