Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt ismerkedni vagy...

Vannak itt ismerkedni vagy akár csak barátkozni vágyó emberek?

Figyelt kérdés

Leginkább 20 és 24 év közötti lányokkal beszélgetnék. ( De ha fiatalabb, vagy 1-2 évvel idősebb is szeretne beszélni, nem akadály.) Lehet nem a legjobb hely ez az ismerkedésre vagy csak akár barátok szerzésére, de gondoltam teszek egy próbát.

Rólam annyi lenne itt röviden, hogy jómagam is lány vagyok, 23 éves, és minden érdekel ami művészet, anime, videójátékok vagy bármi más, amiről jókat lehet beszélgetni.

Ilyen "hirtelen eltűnök és többet nem írok" emberek ne kezdjenek beszélgetésbe inkább.

Jah, és Nyíregyházán élek, ha a távolság érdekel bárkit is. :D



2023. márc. 21. 15:36
 1/7 anonim válasza:
Amennyiben szívesen beszélgetnél, nekem írhatsz. F/29
2023. márc. 21. 16:00
 2/7 anonim válasza:
Szia, nyugodtan írhatsz nekem is.
2023. márc. 21. 16:39
 3/7 anonim válasza:
#1 nem tudsz olvasni? Leírta, hogy lányokkal szeretne
2023. márc. 21. 19:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugyan! Semmi baj. Ha lehet, ne kezdjünk veszekedést. Köszönöm.
2023. márc. 21. 20:07
 5/7 anonim válasza:
Én szívesen barátkoznék veled, bár a paramétereknek nem felelek meg. Ha így mégis szeretnél barátkozni és még aktuális a kérdésed, akkor szívesen beszélgetek veled.
2023. márc. 22. 07:06
 6/7 anonim válasza:
Szívesen beszélgetnék veled :) bár 27 éves vagyok.
2023. márc. 24. 17:24
 7/7 anonim válasza:

Üdv! Nekem is lehet írni. :) L/25

Nagykáta

2023. márc. 26. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!