Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Meddig érdemes várni egy...

Meddig érdemes várni egy levelezőtárs esetén a levélre, és mikor keressünk újat?

Figyelt kérdés
2023. máj. 18. 18:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
Postán? Kb bármeddig, mert szeretik elkeverni.
2023. máj. 18. 18:40
 2/12 anonim válasza:
Én már két nap után keresnék újat. Nincs mit veszíteni, max idővel felbukkan a korábbi.
2023. máj. 18. 18:44
 3/12 anonim válasza:

Attól függ, milyen volt az üzenetváltás minősége a nagy csend előtt.

Egyébként is, hacsak nem romantikus célú levelezgetésről volt szó, akkor teljesen mindegy, hogy mikor fordulsz másik emberhez. Ha szeretne válaszolni, válaszol és folytatjátok onnan, ahol abbahagytátok, ha te is azt szeretnéd.

2023. máj. 18. 18:56
 4/12 A kérdező kommentje:

1: E-mail.


Csak azért kérdezem, mert szeretek egyszerre egy emberrel levelezni, barátkozni, már amíg új, és nem jegyeztem meg a dolgait, hogy ne keverjem össze, és ezért nem akarok többel kezdeni egyszerre. A régiekkel nincs gondom, őket már tudom kezelni, tudom ki honnan van, mit szeret stb., de az újakkal vigyázni kell...

2023. máj. 18. 19:10
 5/12 anonim válasza:
Rajtad áll. Én van, hogy 1-1 nap 4-5 új emberrel kezdek beszélgetésbe.
2023. máj. 18. 20:07
 6/12 anonim válasza:
1 nap.
2023. máj. 18. 21:47
 7/12 anonim válasza:

Talán 24 óra leforgása - 1 nap.


Ha ennél hosszabb a kiesés, az tényleg gyanús lenne? Nem lehet, hogy a rokonaival van elfoglalva - esetleg többrétű munkavállalási feladatokkal?

2023. máj. 19. 07:27
 8/12 anonim válasza:
Momdjum nem kell annyi emberrel beszélgetni egyszerre és akkor lehet tartalma is néha nem?
2023. máj. 19. 08:02
 9/12 anonim válasza:

Nem valószínű - a mai fiatalabb generációt tekintve - hogy hosszabb távon akár de elszakadnának egymástól végleg...


Legfeljebb vannak, akik szerencsét próbálni indulnak külföldi országokba - rövidebb, vagy hosszabb tartózkodási időre.


Nemcsak a rokonok és azok ismeretségi köre bővülhet/változhat. Amint írtam a munkavállalási feladatok is sokrétűek lehetnek. Az idegen nyelveket elsajátítók pedig szeretnek esetleg a továbbképzéseikkel foglalkozni.


Mobilizálódott a világ, szinte állandóan változnak körülöttünk az események. Mi is tudunk változtatni, ha nagyon akarunk...

2023. máj. 19. 08:15
 10/12 anonim válasza:

Az igaz, hogy a szociális szféra egyáltalán nincs megbecsülve - és ez óriási nagy gond!!! Budapesti tapasztalat...


A lelkisegély szolgálat is igencsak elmaradottan működik a korábbihoz képest. Nem érnek rá annyira beszélgetni. Többnyire hamar elbúcsúznak. Ez is mobilizálódott. Nem kellene persze...


Esetleg Pest Megyében vagy vidéki városokban vannak némi fejlesztések. (Közösségi házak, stb.)


Külfölddel kapcsolatban nem tudok egyértelműen nyilatkozni.

2023. máj. 19. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!