Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Iszogatna velem valaki a...

Iszogatna velem valaki a hosszú hétvégén Budapesten?:) (Nemed nem számít)

Figyelt kérdés

Ihatunk beülős helyen, vagy boltban vásárolt italt séta közben vagy padon ülve (amennyiben te is csóró vagy XD), vagy mit tudom én :)

Én 32N vagyok [és nem keresek sem férfi partnert, sem bármilyen nemű szexuális partnert!] Dumálni, haverkodni gondoltam:)

// Az ismerőseim mind hazautaznak vidékre a hosszú hétvége miatt //



2023. máj. 26. 21:51
1 2
 1/17 anonim válasza:
alkoholmentest is lehet?
2023. máj. 26. 22:04
 2/17 A kérdező kommentje:
Én inni akarok😀
2023. máj. 26. 22:09
 3/17 anonim válasza:
Szívesen, de ahhoz nekem is haza kellene utazni németből. 😆 De azért jó szórakozást!
2023. máj. 26. 22:16
 4/17 A kérdező kommentje:
😅😅
2023. máj. 26. 22:25
 5/17 anonim válasza:
Sokkal nagyobb tolongást vizionáltam ide :D
2023. máj. 26. 22:49
 6/17 anonim válasza:
Hát ölég pálinka fér most belém úgy érzem. Még akár jók is lehetünk egymásnak.
2023. máj. 26. 22:54
 7/17 anonim válasza:
A kor számít? 55 éves vagyok.
2023. máj. 27. 00:03
 8/17 anonim válasza:
Írj rám, 34 vagyok
2023. máj. 27. 06:33
 9/17 anonim válasza:

Te miért szavazol az alkoholos italokra?! Milyen búbánat gyötri a lelkedet Kérdező?! Nem hinném, hogy ez lenne az egyetlen üdvözítő megoldás!


Javasolnám a Máriaremetei Kegytemplom környékének felkeresését - pünkösdhétfőn ott lehet vásárolni kegytárgyakat, amelyek a bajban esetleg

még jobb vigaszt nyújthatnának...


Ha esetleg elgondolkodnál ezen a fenti ajánlatomon. Nekem is egy pap segített helyretenni magamban az életemet, még a 2010.-es évben.


Ha a kegytárgyaknak legalább a nézegetése eltöltene egy kis lelki melegséggel, akkor privátban levelezhetünk.


Ui: én már nem vagyok teljesen független. Apránként akár "lombsátrat növesztő fák" is lehetnénk lassan a párommal. Szimbolikus értelemben. Próbálunk kitartani egymás mellett. Jóban és rosszban egyaránt.


középkorú hölgy

2023. máj. 27. 06:55
 10/17 anonim válasza:

Javítás: elgondolkodhatnál ezen a fenti ajánlatomon. Nekem is egy pap segített helyretenni magamban az életemet, még a 2010.-es évben.


Kiegészítés ehhez a papos történethez: 2014. júniusa óta igyekszem itt válaszolgatni azoknak, akik krízishelyzetekben rekedtek.


Nyilván nem mindennapos tevékenység ez. Amikor időm engedi. (Mobilomon nincs internet. Az utcán nem böngészem ezt a fórumot.)


Ezek az akár vélt, akár valós sikerélmények hozzásegítenek egy kiegyensúlyozottabb lelkiállapothoz. Elég tartósan.

2023. máj. 27. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!