Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek nincs kedve csatlako...

Valakinek nincs kedve csatlakozni egy discord szerverhez? max 25 éves korig

Figyelt kérdés

2023. máj. 26. 23:09
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nekem van.

24F

2023. máj. 26. 23:17
 2/11 A kérdező kommentje:
2023. máj. 26. 23:21
 3/11 anonim válasza:
Azta mégegy discord szerver az ezer másik meglévő mellé és a több száz másik megszűnt után. Vajon ennek is az lesz a sorsa hogy lesznek benne max 10-en vagy éppen egy hét alatt törölve lesz? Várjuk a fejleményeket. Megértem mit szeretnél de az itteni közösségre nem lehet építeni ilyeneket.
2023. máj. 26. 23:49
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tervezem törölni, amúgy ha nem akarsz csatlakozni nem muszáj
2023. máj. 26. 23:51
 5/11 anonim válasza:
43 belefér?
2023. máj. 27. 01:16
 6/11 anonim válasza:
Mi az értelme ennek a DC-nek? Mármint rabdom emberek beszélgetnek?
2023. máj. 27. 01:51
 7/11 anonim válasza:
Hát sajnos nekem is ez a tapasztalatom, hogy idővel vagy kihalnak, vagy törlődnek, de olyan is volt hogy ok nélkül kiraktak szerverről. Már nem hiszek benne.
2023. máj. 27. 09:18
 8/11 anonim válasza:

Igazuk van az előttem íróknak. Sok olyan szerveren voltam már, amelyek idővel kihaltak. Hiába a közös érdeklődési pont is akár, hosszú távon valamiért nem tudnak fennmaradni. Idővel egyre kevesebben írnak a szerverre, egyre kevesebben csatlakoznak hívásba, egyre jobban kihal az egész. A végén pedig már senki nem ír.


Úgy hogy még közös téma sincs, ez 10x gyorsabban fog lefolyni. Barátkozni pedig... Rengeteg emberrel beszéltem már discordon, volt akikkel rendszeresen beszéltünk, mégsem alakult ki barátság. Ezek a beszélgetőpartnerek idővel elkoptak, hiába tudtunk átbeszélni korábban egy egész éjszakát is akár. Volt, hogy egy szerveren felcsatlakoztunk hívásban, és hosszú órákon át beszélgettünk. Volt közös téma, de ez nem volt elég ahhoz, hogy élőben találkozzunk (bár ez felmerült). A probléma az is volt, hogy távol éltünk egymástól. Ha tegyük fel három ember találkozni akar, de minden ember máshol él, akkor úgy elég nehéz a dolog.

2023. máj. 27. 11:11
 9/11 anonim válasza:
másnap már úgy is törölni fogja, sokadik alkalom. nem tud barátkozni senkivel és unalmában ezt csinálja. azt javaslom kérdező menj ki a szabad levegőre néha
2023. máj. 27. 13:00
 10/11 anonim válasza:

Úhh, vén sz@r vagyok :(


:D

2023. máj. 28. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!