Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak-e Tolna Vármegyében...

Gréti76 kérdése:

Vannak-e Tolna Vármegyében vagy a környéken MLP rajongók, brónik?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Gréta vagyok 20 éves autista..jól írok, beszélek, olvasok. Szeretnék elsősorban pegasisterekkel, de brónikkal is barátkozni, személyesen találkozni, beszélgetni. Csetelés, közösségi oldalak nem érdekelnek, az igazi személyes találkozások érdekelnek. Köszönöm.

2023. máj. 30. 20:24
 1/5 anonim válasza:
MLP?
2023. máj. 30. 20:45
 2/5 anonim válasza:
My Little Pony 🐴🐎🩷🩷🩷🩷🩷🩷
2023. máj. 30. 20:57
 3/5 anonim válasza:
Félig Tolna megyei vagyok és szégyen vagy nem, szoktam férfi létemre MPL-t nézni egy nagy rakéta után. Ha gondolod írj! :D
2023. máj. 30. 22:48
 4/5 anonim válasza:

Nem vagyok Tolna megyei, messze vagyok attól a megyétől.


Amúgy Budapesten lehet majd lesz ebben az évben is Brony Piknik, illetve akár a MondoCon-onra is járhatnak pónikedvelők, ezekre az eseményekre is elmehetsz pónibarikért.

2023. máj. 30. 23:37
 5/5 anonim válasza:
Nekem nagy pónigyűjteményem van, imádom a pónikat. 31 éves vagyok, de Pest vármegyéből. Ha gondolod, írj.
2023. máj. 31. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!