Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok! Kinek van nyitottsága...

Lányok! Kinek van nyitottsága a hajfétisfelé, vagy esetleg olyan akit nem rendít meg egy hajvágás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan lánnyal szeretnék összeismerkedni, aki esetleg szintén rendelkezik hajfétissel, vagy csak szimplán nyitott BDSM megközelítésből hajjal történő foglalatoskodásra. Gondolok itt fésülésre, festésre, vágásra, nyírásra.


Már többször volt szerencsém hajat vágni és elégedettek voltak az eredménnyel. -Ami nem hátrány, ha csak a rövid frizurák hoznak lázba.- Úgy vélem, ennél fogva egy hajától megválni kívánó leányzó is nyugodtan számíthatna rám.


Alapvetően a hajvàgás, nyírás pezsdít fel a legjobban, szeretem a különleges rövid frizurákat (pl. fokozatos bob, pixie) és a felnyírásokat. De hajfestéssel is szeretek bíbelődni, mert a színeshajak borzasztóan jól tudnak kinézni!


Szóval ha van erre nyitott lány, akkor szívesen megismerkednék vele! :)


21/F



2020. máj. 16. 15:37
 1/4 anonim válasza:
Ingyen fodrász. Nem is rossz😂
2020. máj. 16. 16:11
 2/4 anonim válasza:
Irtózom a hajfétisesektől. Egy időben pár millisre vagy nullásra nyírattam a hajam, mert tetszik nekem, és praktikus okokból is. De kénytelen voltam megnöveszteni, mert mindig rám akaszkodott egy-egy ilyen. Baromi idegesítő tud lenni. 24/L
2020. máj. 18. 15:54
 3/4 anonim válasza:
Nekem van 22/l/l
2022. júl. 29. 23:19
 4/4 anonim válasza:

Én nagyon vágyom arra, hogy tüsire nyírjanak. Még gondolkodom rajta. Szívesen beszélgetek erről.


L / 29

2022. okt. 30. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!