Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Srácok, anonimitásban burkolód...

Srácok, anonimitásban burkolódzva elmondhatjátok, miért küldtök dick pic-et egy csajnak, ismeretlenül?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 08:02
 1/8 anonim válasza:
Sosem küldtem ilyet, de szerintem egyes srácok azt hiszik hogy erre igény van, ezért küldenek. Talán ezzel akarnak csábítani is.
2020. máj. 23. 09:04
 2/8 anonim válasza:
lany vagyok, szerinted azert kuldik mert ez egy egoboost nekik
2020. máj. 23. 09:06
 3/8 anonim válasza:

Ismeretlenül még nem küldtem. Illetve mondjuk úgy, hogy engedély nélkül még nem. Mert az itteni felhasználókat sem ismerem viszont volt már akinek küldtem. És, hogy miért? Mert izgató, hogy vajon a másik mit fog rá mondani, mi lesz a reakciója, véleménye. Tetszeni fog-e neki, esetleg még több is kialakul majd ebből? És persze büszke vagyok a péniszemre, olyan mint ha a bicepszem mutatnám, csak bicepszem nincsen 😅. De ahogy írtam az elején, kéretlenül sosem küldtem senkinek!!


Szóval ha valaki esetleg kiváncsi lenne, írjon nyugodtan..🙄😅

2020. máj. 23. 09:39
 4/8 anonim válasza:
"Tetszeni fog-e neki" ne haragudj, de egy penisz nem szep. akarhogy nez ki, szintol, formatol, merettol fuggetlenul. egyszeruen nem szep. de az nem baj, mert nem kell szepnek lennie. nyilvan en pl nem tartom se rondanak, se gusztustalannak a parom peniszet, mert nem az, szeretem ot is es a peniszet is, de objektiven nezve nem szep.
2020. máj. 23. 09:44
 5/8 anonim válasza:
Régebben volt ilyen, de kéretlenül sose küldtem, előtte mindig rákérdeztem. Egyszerűen kíváncsi voltam, milyennek találják. Sajnos nincs túl nagy szerencsém a lányokkal, nőkkel.
2020. máj. 23. 11:04
 6/8 anonim válasza:
Kéretlenül sosem, egyszer volt, hogy egy hosszabb levelezgetés után mondta a lány, hogy tetszem neki, így aztán kikértem a véleményét a pajszerről is.
2020. máj. 23. 16:37
 7/8 anonim válasza:

Na ezért tart itt a társadalom, ahol... 😂😂😂


Dickpic-et kell elsőre küldeni a csajnak, az igen 😂😂😂


Bravó, csak így tovább 👏👏

2020. júl. 4. 12:49
 8/8 anonim válasza:
Ma megfogalmazódott bennem, hogy a kéretlenül küldött példány az simán online szatírkodás folyománya. Gondolom a szakma ezt már le is írta. Kapcsolatban lévők között tud helye lenni. 49f
2022. nov. 19. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!