Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Milyenek az angol pasik;...

Milyenek az angol pasik; ismerkednek külföldiekkel?

Figyelt kérdés
Tényleg lenézik a bevándolókat, és jobbára csak más brittel ismerkednek? Ezt sok helyen olvastam, de nem lehet, hogy csak azokat nézik le, akik nem tanulják meg rendesen a nyelvüket és nem hajlandóak beilleszkedni közéjük?

2020. máj. 23. 18:03
 1/1 anonim válasza:
A britek alapvetően zárkózottabbak, és arisztokratikus elveket vallanak a mai napig sokan, még akkor is, hogyha nem tartoznak a gazdagok közé. Van egy olyan poén, hogy Én nem ölelkezem, brit vagyok. Ez hogy ki fogad el és ki nem emberfüggő. Poltikai háttere van most már a dolognak, mert tele vannak külföldi munkásokkal, és a saját népének szeretne az ottani kormány munkát adni. Ahhoz ott telepedjen le valaki, most már pontrendszerben kell különböző kritériumoknak megfelelni, amiben a nyelv is benne van. Ha nem beszéled, nem dolgozhatsz ott. Igen, bár megszokták, hogy tele vannak turistákkal, a mai napig megnéznek hogyha akcentussal beszélsz és nem bunkónak nevezném őket, hanem már a velenceiekhez hasonlóan unják az állandó külföldi özönt.
2020. máj. 24. 05:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!