Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Léteznek még ilyen igazi jó...

Léteznek még ilyen igazi jó fiúk? Van esély ilyen társat találni?

Figyelt kérdés

Akit jó érzéssel tölt el, hogy a nő felé segítőkész lehet és gondoskokodó. Szereti kényeztetni, segíteni mindenben a párját. Szóval aki mellett nem kell mindíg "erős" nőnek lenni.

Nem vágyom függő kapcsolatra. De az életben sokminden történhet és számomra az jelenti az igazi férfit, igazi társat, akiről biztosan tudom, hogy bármi is történik, kész lesz segíteni (ahogy én is neki, amiben csak tudok)és nem fog a legkisebb nehézségek adtán faképnél hagyni. Csakhogy mostanában mintha nem létezne olyan, akiben szemernyi hajlandóság is mutatkozna az állítólag szeretett nőért bármiféle felelősséget, némi áldozatot is vállalni.

Az utóbbi években nem egyszer belefutottam olyan "férfiakba", akik már az ismerkedés kezdetén úgy mellékesen megjegyezték, ők bizony nem tartanák el a nőt éki kérdezte??).....

Viszont ez a hozzáállás elgondolkoztató!


2020. máj. 23. 19:09
 1/7 A kérdező kommentje:
*és ki
2020. máj. 23. 19:10
 2/7 anonim válasza:
Van ilyen férfi/fiú. Csak az a lány akiért meg van bolondulva és mindent megtenne érte le se szarja 🤷‍♂️
2020. máj. 23. 19:20
 3/7 anonim válasza:
Én ilyen vagyok igazából. Akit szeretek, azért bármit megtennék, és természetesen gondoskodnék róla minden téren, ha úgy hozná az élet.
2020. máj. 23. 19:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos az olyanoknak jutnak ilyen férfiak. Engem nem tudom, miért kerülnek el. Lehet, hogy a rendes nők nem érdeklik őket. Úgy látszik, az ellentétek vonzzák egymást..
2020. máj. 23. 19:22
 5/7 anonim válasza:

Én is ilyen férfi vagyok, konkrétan! Sőt a testvéreimet is jól nevelték! 😀


Mármint kb. mindent megtennékbazért a lányért, akit szeretek, vagy akár csak akarok tőle valamit! 🙂


Írj privátban, ha komolyan gondolod! 👍

2020. máj. 23. 19:25
 6/7 anonim válasza:
Sok férfi/pasi ilyen. Te futottál bele rossz emberekbe
2020. máj. 23. 20:07
 7/7 anonim válasza:
Jelen.
2020. máj. 23. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!