Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy itt és más...

Miért van az,hogy itt és más kérdéskategóriában sokan valótlan adatokat közölnek,illetve másnak adják ki magukat,mint akik valójában?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi ezzel a céljuk,de egy biztos,hogy ha ez így folytatódik,nem fogunk hinni egymásnak és még azt is megkérdőjelezzük ami igaz.


Csak egy példa:egy-két levélváltás után eltünnek a válaszolók vagy a kérdezők,amit nem tudunk mire vélni. Csodálkozunk,hogy nem írtunk-e olyasmit amivel esetleg megbántottuk vagy kritizáltuk őt. És rájövünk,hogy nem csak kamuzik a másik fél,vagy megretten a találkozótól és többé nem reagál.Leginkább ezeket tapasztaltam,de sorolhatnám a többit is.



2020. máj. 27. 14:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én már azon csodálkozom, ha bárki is nem kamu lenne. Egyre gagyibb lett ez az oldal is sajnos. Pár válasz, majd utána vagy kiderül, hogy csak szórakozik az illető, vagy örökre eltűnik.
2020. máj. 27. 14:47
 2/11 anonim válasza:

Már az emailre való áttérést is sokan sértőnek tartják.Nemhogy telefonszámcsere, vagy találkozás élőben...na ez szinte lehetetlen.

De ha igazat írsz,akkor is eltűnnek,mert nem szeretik sokan az igazságot,inkább a kegyes, megszépítő hazugságokat.

Pedig vannak itt is értelmes emberek,de nem csoda, ha belefásulnak a sok linkeskedésbe.

2020. máj. 27. 15:31
 3/11 A kérdező kommentje:
Jól látod 2-es! Csak a logikát keresem benne.Ennyire unatkozunk,hogy jó a másikat becsapni,mellébeszélni,hazudozni,mi a céljuk ezzel?
2020. máj. 27. 15:38
 4/11 anonim válasza:

Milyen találkozótól retten meg??

Ez nem társkereső oldal.

2020. máj. 27. 15:45
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es, no comment.
2020. máj. 27. 17:05
 6/11 A kérdező kommentje:

Kiragadott példa egy

hozzászólásból amit valaki írt;


#14:Természetesen óvatos vagyok a netes ismerkedéssel. Mondjuk eddig még csak levelezőtársaim voltak, semmi komoly, de nekik is csak 1-2 hónap beszélgetés után árultam el például a teljes nevemet és vettük fel egymást Facebookon, nem 2 nap után. Nem is könnyű elnyerni a bizalmamat.


Hát sajnos itt tartunk,pedig lehetne másképpen.Nem valótlan adatokat megadni magunkról,nem becsmérlő,gúnyos megjegyzésekkel illetni mások hozzászólását,vagy kiírt kérdését.

2020. máj. 27. 17:21
 7/11 anonim válasza:

Sajnos sok ilyesmivel találkoztam én is. Köze van ahhoz hogy nem igazán komolyan vehető a GYK felhasználóbázisának nagyja.

163/nazgûl

2020. máj. 27. 17:40
 8/11 anonim válasza:
Nem irt vissza csinosno99 privátban vagy mi ez a teljes csalódottság? Vagy kiderült 20/L inkább 52/F? Ugyan, beszélgetni jössz ide, nem igazán mindegy? Ha eltűnik annak semmi köze ehhez.
2020. máj. 27. 17:48
 9/11 anonim válasza:

Hát, van akinek mindegy, hogy gizike, vagy gőzeke. 😁

Gondolom az egyik kamus lehet az ilyen.

2020. máj. 27. 17:57
 10/11 anonim válasza:
Kérdező! Az általad példaként kiragadott hozzászólás írója nekem írta azt válaszként. Azóta több nap is beszéltem vele,egyelőre egyáltalán nem tűnik kamunak,illetve félrevezetőnek. Persze lehet hogy csak ügyes színész :D
2020. máj. 27. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!