Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szombathelyiek, Valaki?

Szombathelyiek, Valaki?

Figyelt kérdés

Szia. Te, aki ezt olvasod. Jogosan kérdezed most magadba, hogy "Hol a kérdés?" Csak annyi, hogy lenne kedved beszélgetni velem?

Velem, aki egy szégyenlős, visszahúzód csendes típusú lány IRL. 19, lassan 20 éves leszek. Kérlek, ha írsz is itt, vagy privit... nyugodtan, de ne a szex miatt... egyszerűen csak beszélgetnék, ismerkednék... ilyesmi. Szeretnék szép lassan haladni. Mondanám, hogy keresem a "NAGY Ő"-t.. de eleinte egy beszélgető társnak is örülnék. Pár infó magamról ha érdekelne a társaságom.


Nem cigizem, alkoholt sem szeretem. Max a vörös bor kólával, és cider. De ezt sem mindig iszom. Sosem voltam részeg és nem is akarok. Nem vagyok perverz, szóval ha az miatt írnál rám.. kérlek csak ne is tedd meg. Szeretek nevetni, hülyéskedni, beszélgetni... de mindenhez idő kell, nagyon rá tudok stresszelni a semmire is..:D idegeskedem, aggódom, könnyen zavarba jövök, olykor "hisztizem" (NA azért nem olyan elviselhetetlenül szerintem) Írtam még több dolgot is, de rájöttem hogy... elég ennyi, ha beszélgetnél velem nyugodtan írj. Nem harapok.:)



2020. máj. 27. 22:04
 1/7 anonim válasza:

Tetszik a leírásod. Remélem találsz majd itt jófej embereket 😊

Én sajna pesti vagyok.

2020. máj. 27. 22:28
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm szépen:) Örülök neki, hogy tetszik! Féltem kiírni, hátha valaki beszól vagy nem tudom. De kellemesen csalódtam.:)

Remélem megtalálom, és te is! :)

2020. máj. 27. 22:30
 3/7 anonim válasza:
Tetszik a felfogasod, Szombathelyi vagyok, csak kinnt dolgozom Németországban. Beszélgetni jó lenne. A barátság is elég ha elfogadod hogy 34 éves férfi vagyok.
2020. máj. 29. 09:34
 4/7 anonim válasza:
Jelen;)
2020. máj. 31. 14:29
 5/7 anonim válasza:
Jelen :D
2020. jún. 1. 03:41
 6/7 anonim válasza:
Szombathelyi vagyok akár elmehetünk sétálni is beszélgetni 19 vagyok
2020. júl. 1. 12:50
 7/7 anonim válasza:

Jelen

22F

2020. szept. 10. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!