Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ciki lenne ráírni egy kb...

Ciki lenne ráírni egy kb 4-5évvel nagyobb fiúra?

Figyelt kérdés

Nem ismerem de a városunkban lakik és szívesen megismerném.

Nem tudom ráírjak-e. Eddig akárhány fiúra írtam mimd kioffolt.

Mennyire ciki a "szia nem ismerjük egymást valahonnan? Olyan ismerősnek tűnsz". Vagy valami mással kéne próbálkozzak? Az se baj ha előre csak sima haverkodásnak veszi. Nem kell leríjen semmi flörtölés se semmi.



2020. máj. 28. 21:11
 1/10 anonim válasza:
Szia! Szoktalak téged látni rendszeresen. Bár nem ismerjük egymást, de szívesen változtatnék ezen. Remélem, hogy nem veszed tolakodásnak, ha beszélgetni szeretnék. :)
2020. máj. 28. 21:16
 2/10 A kérdező kommentje:
Húha. Az a helyzet, hogy nem láttam még élőben, csak egyik távoli ismerősöm(nem helyileg hanem kapcsolatilag távoli) közös képein. Esetleg valami még egy picivel nem tolakodóbb? Ez egy kicsit de tényleng kicsit rámenősebb. Azért köszi.
2020. máj. 28. 21:42
 3/10 anonim válasza:
Az a ciki igazán, hogy "nagyobb". Ezt oviban meg max. alsóban mondtuk az idősebbekre,nagyobbakra.
2020. máj. 28. 21:49
 4/10 anonim válasza:
Dehogy ciki.
2020. máj. 28. 21:53
 5/10 A kérdező kommentje:
3/4 nem értem mire szeretnél kilyukadni. Azért köszi a választ.
2020. máj. 28. 22:06
 6/10 A kérdező kommentje:
A többeikenk köszi
2020. máj. 28. 22:06
 7/10 anonim válasza:
Arra utaltam, kicsit gyerekes ebben a korban azt mondani a nálunk idősebbre, hogy nagyobb. Ha ennyivel idősebb nálad, főleg figyelj, ilyen szavakat azért majd ne használj.
2020. máj. 28. 22:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben bocsi. Akkor idősebb de most akkor tudsz segíteni légyszi?
2020. máj. 28. 22:17
 9/10 anonim válasza:
Szerintem már segítettem lényegében valamit :D de konkrétan a kérdésedben nem tudok segíteni, mert nem vagyok se srác, meg szerintem a korosztályod sem. Tehát az én véleményemmel semmire sem mennél.
2020. máj. 28. 22:30
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Azért köszi szépen.
2020. máj. 28. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!