Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Akad itt olyan keményvonalas...

Akad itt olyan keményvonalas introvertált/antiszociális egyén, aki vállalná, hogy találkozzon velem Budapesten egy kis beszélgetés erejéig? 26/F

Figyelt kérdés

Egyre jobban kezd érdekelni, hogy élőben vajon hogy működik egy ilyen ember. Itt a gyakoris kérdések alapján már őrizgetek egy általános képet róluk, de kíváncsi vagyok, hogy egy személyes interakció során mennyire állnának helyt az elképzeléseim.

Tudom, egyesek számára talán sértőnek számíthat ez a kérdés/kérés, de én nem annak szánom. Nem bántani akarok senkit, tényleg csak kíváncsi vagyok.



2020. máj. 30. 22:18
 1/3 anonim válasza:

Keményvonalas introvertalt,

aki önként jelentkezne

személyes találkozás céljából,

hogy elemezhesd őt.


Ühümm.


Mit ismondhatnék erre ún. keményvonalas introvertaltként: 🤦‍♀️🤣🤣🤣😃🤣😃😃😃😆😆😆


valamint: sok sikert👍


Mindezt nulla cinizmussal teszem, és valóban elhiszem, amit írtál - vagyis hogy nem ítélkezel emiatt.

Csak annyira vicces, illetve szép kihívásehet a tagmondatonként egy komplett világot szétrobbantó ellentmondást tartalmazó célhoz passzoló, vérbeli introra bukkanni.

2020. máj. 30. 23:56
 2/3 anonim válasza:

Jószándékból válaszolok neked.

Pontosan ilyen ember vagyok, megszórva szoc fóbiával.

S pont ezért nem fogok veled találkozni, se senkivel nem tenném akárki legyen és akármilyen szándékkal.

Tiszteljük a kíváncsiságod de az ilyen gátlás nem olyan hogy mivel te kíváncsi vagy, milyen ez, mi majd ledobjuk a gátlásainkat.

Ilyen ember kizárt hogy csak így összefusson veled.

Ja és egy tipp.

Aki hajlandó így összefutni veled, annak valójában kizárt hogy ilyesmi baja lenne.

2020. máj. 31. 02:32
 3/3 anonim válasza:
Keményvonalas introvertált :DDD
2020. máj. 31. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!