Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik nem...

Vannak itt olyanok akik nem bírnak azonosulni a mai társadalommal fiatalként?

Figyelt kérdés
A kérdésem inkább 14-16 évesekhez szól de mást is meghallgatok:D. Van itt olyan köztetek aki nem bírja a mostani társadalmat? Csak én nem gondolom menőnek azokat akik 14 évesen cigiznek, isznak, drogoznak, lefeküdnek mással? Kínosnak kéne magam érezni amiatt mert én nem ilyen vagyok? 16 évesen én még 1 cigitse szivtam el, nem iszok alkoholt, szűz vagyok. Mások szemébe ez kínos (legalábbis ahol én lakok ott ez kínos) az itt lakó 12-14 évesek közül ritka az olyan aki még szűz és nincs cigi a kezébe. Akik hasonlóak mint én benne lennétek egy közös beszélgetésbe? Például: messenger csoportban. Mi a véleményetek?

2020. máj. 31. 20:38
 1/7 anonim válasza:
Jelen. Mondjuk én 16 éves korom óta sz@rok a világra. Úgy élem az életem, ahogy nekem jó, nem úgy ahogy a "társadalom" elvárja.
2020. máj. 31. 20:41
 2/7 anonim válasza:

Úgyszint. Nem kedvelem, mert kitagadja azok, akik kicsit is mások és most még nemis feltétlen a bőrszínről vagy a szexualitásról beszélek, hanem a személyiségről, a személyiség létezéséről. Nagyon sokan olyanok mintha futószalagról jöttek volna le, tömeg stílusúak, isznak, drogoznak, nagyra vannak avval, hogy kit húztak meg, mikor igazából még szűzek. Fúj. Rockeres pólót viselnek azok, akik azt hiszik, hogy a Nirvana egy ruhamárka. Ez az előadókkal szemben nem túl tisztességes. Vannak normális emberek, akik kedvesek és lehet velük éretten is beszélgetni. Persze valahol megértem. Egy ilyen szociális médiával ami ezt sugározza és evészavarosnak elmenő modeleket istenít, nehéz nem hagyni, hogy befolyásoljanak.

16/l

2020. máj. 31. 21:30
 3/7 anonim válasza:

Anno én is ilyen voltam. Ismertem is hasonló gondolkodásúakat, de nem ez volt a jellemző. (Vagy sokan rejtegették)

25/F

2020. máj. 31. 21:32
 4/7 anonim válasza:
17/l igaz nem vagyok szűz de nem ugrottam egyik farokrol a másikra. Sose cigiztem. Inni se nagyon max évente egyszer. Azt hiszik hogy ennyi idősen minden hétvégén a bulikban lenni és mindig más faszt fogni meg csalni a párod menő. És rólam is ezt hiszik sajnos
2020. jún. 1. 12:29
 5/7 anonim válasza:

19/F vagyok

Egyáltalán nem tetszik ami ma megy, de lehet csak én vagyok régimódi. Sajnálom hogy kevés a számomra "normális" ember

2020. jún. 2. 16:44
 6/7 anonim válasza:
18 vagyok, és ugyanezt érzem. Régebben nagyon rosszul érintett ez, ami most történik a társadalmunkkal, azonban mostanra úgy érzem, hogy megszoktam :)
2020. jún. 2. 20:48
 7/7 Pepperman válasza:
egyetertek, most nagyon átélem ezt, de sajnos nem lehet mit tennie ez ellen :((
2021. febr. 28. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!