Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 7 év korkülönbség soknak számít?

7 év korkülönbség soknak számít?

Figyelt kérdés
Most ismertem meg egy fiút és én 17 vagyok ő pedig 24 éves.Igazából rendesnek tűnik és jó fej, és azt szeretné, hogy ismerkedjünk még, találkozzunk, viszont én egyrészt kicsit félek, hogy nem értenénk meg egymást, másrészt én nem tudok hazudni édesanyámnak és nem tudom mit szólna hozzá, ha én egy 25 éves emberrel találkozgatnék.

2020. jún. 7. 23:20
 1/8 anonim válasza:

Jaj hát ez az én kérdésem! 🙋‍♀️

Én 16 voltam, barátom 23 és minden tökéletes, idén 20 és 27 évesek vagyunk, semmi probléma nincs a korkülönbségből. A szüleim is elfogadták egy idő után. Sok sikert!!

2020. jún. 7. 23:23
 2/8 anonim válasza:
Lehet belőle valami, de legyél nagyon óvatos és ne hagyd hogy manipuláljon.
2020. jún. 7. 23:31
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat félre írtam a végén. 24*
2020. jún. 7. 23:38
 4/8 anonim válasza:
Anyumék között 9 év van de még sem lehetne mondani. Így azt mondom nem probléma
2020. jún. 8. 01:38
 5/8 anonim válasza:
Ilyen esetben már nem. Lehet probléma, de az jó eséllyel nem (csak) a korkülönbségből adódna.
2020. jún. 8. 02:42
 6/8 anonim válasza:
Nem. És hagyj fel azzal, hogy mások véleményére alapozod az életed, a cél a te boldogságod.
2020. jún. 27. 14:35
 7/8 anonim válasza:

Lassan nagykorú vagy. Bármi is van ha magadtól és szívedből teszed bármi lehet (beleegyezési korhatár 14 év)

Jó nem mindent...maradj a szüleidéknél, tanulj. Ha ők se ellenzik (fontos mindenről tudniuk) és szeretitek, felvállaljátok egymást, akkor hajrá.

2020. jún. 27. 19:14
 8/8 kuronomakatako válasza:
Nekem 6 év van 19 vagyok ő 25 és mindkettőnknek a legjobb kapcsolata :)
2020. júl. 10. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!