Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Zala megyében fiúk/lányok,...

Zala megyében fiúk/lányok, ismerkedni?

Figyelt kérdés

Első sorban nem barátokat keresek, nem is kapcsolatot. Hanem valakit, akivel lehet kicsit szórakozni....


Ha úgy gondolod, te is ilyen valakit keresel, mint én, írj egy szép bemutatkozót magadról, és írni fogok.


21/L



2020. júl. 4. 02:02
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Mondhatni vicces srác vagyok, bár ez inkább szubjektív, mert sajna vannak olyanok akik nem, vagy csak későn kezdik el érteni a humorom, ami legtöbbször szarkasztikus.


Mondhatni kedves vagyok, bár vannak olyan szituációk (pl: egy lol meccs közben) amikor egy rövid pillanatra elszakad a cérna.


Ha olyan emberrel beszélek, akit már az első pillanattól kezdve közelinek érzek, akkor van úgy, hogy be sem áll a szám, de ennek ellenkezője is előfordult már.


Imádok "vitatkozni" (nem veszekedni) és csak úgy dolgokról vagy bármi hülyeségről beszélgetni.


Hobbim a jogsi vizsgán való megbukás, amit természetesen gyakoroltam a héten is, és valószínűleg 2 hét múlva megint eljön az ideje.Emelett a gamelés és mostanság az edzés, mert hát eléggé elvoltam már lustulva.



UI; 20F

2020. júl. 4. 06:29
 2/6 anonim válasza:
Ha kíváncsi vagy,írj... ;)
2020. júl. 4. 13:41
 3/6 anonim válasza:
Szia, írj privátban 23/F
2020. júl. 5. 10:44
 4/6 anonim válasza:
Szia!28 éves vagyok, ha gondolod írj!
2020. júl. 29. 06:39
 5/6 anonim válasza:
Én lánnyal szeretnék ismerkedni.🙂 19/L
2020. aug. 21. 21:53
 6/6 anonim válasza:

28 éves zalai srác vagyok. Hasonló beállítottságga keresgélnék...

Kötetlen beszelgetés, szórakozás céllal!

2020. okt. 4. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!