Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit ronthatok el hogy nincsen...

Mit ronthatok el hogy nincsen barátom?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és még nem volt komolyabb oárkapcsolatom...

Magas is vagyok (176 cm) és önbizalomhiányos is...

Én nem tartom magam csúnyának, igaz nem vagyok vékony, de tulsúlyos sem.

Nem értem, mit rontok el hogy még interneten sem akarnak ismerkedni velem? Inkánbb visszahúzódó típus vagyok, de vannak barátnőim akiknek kb ugyanennyi társasági élettel van barátjuk...Felregisztrákjal egy online társkeresőre?



2020. júl. 6. 03:04
 1/8 anonim válasza:
Az önbizalomhiány a gond. Legyél nyitott és bátor. Na meg merj nyugodtan kezdeményezni, ne várd a sült galambot.
2020. júl. 6. 03:34
 2/8 anonim válasza:

Mert van, akinek nem jön magától, komolyabban kell tennie érte.

Nekem gyerekkoromban rengetegszer jött volna magától, népszerű voltam, de mindig elszedték előlem.

Azóta nem jön magától.

Szóval merészebbnek kell lenni, ha tetszik valaki.

Lehetséges, hogy nem igazán akarsz barátot.

2020. júl. 6. 04:16
 3/8 anonim válasza:
Minden lehetoseget ragadj meg az ismerkedesre. Akar itt is lehet. Egyebkent 18 evesen meg nem kestel le semmirol, ne gorcsolj ra.
2020. júl. 6. 06:51
 4/8 anonim válasza:

Furcsa, én pont a magas, szégyellős nőket szeretem.

Érdeklődő vagy a másik iránt? Jársz társaságba?

24F

2020. júl. 6. 08:44
 5/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező, ez a mai generáció fő problémája. Az emberek már sokkal kevesebb időt töltenek kint egymással, inkább otthon ülnek és sorozatokat néznek vagy számítógépeznek, vagy mobiloznak. Ezért az a kor, amikor "illene már találni valakit" nagyon kitolódott, ezért egyáltalán nem vagy egyedül ezzel a "problémával".


Szerintem ne görcsölj ezen, mert sajnos nem tudunk rajta változtatni. Foglalkozz magaddal, az önbizalom dolgot felejtsd el, sportolj, találj új hobbit stb. akkor majd jobban leszel. Előbb utóbb csak összefutsz valakivel, bár valóban lehet, hogy ez már csak az interneten lesz lehetséges....

2020. júl. 6. 10:58
 6/8 anonim válasza:
Tinder és két hét alatt lesz barátod.
2020. júl. 6. 20:03
 7/8 anonim válasza:
Istenem, ha azt írtad volna, hogy 28 éves vagy, és még nem volt párkapcsolatod, akkor megértenélek. De így?!
2020. júl. 7. 12:32
 8/8 anonim válasza:

Én is magas vagyok, kb. 170-175.

22 évesen én is szingli vagyok, de erről saját magam tehetek, mert nem szeretnék egyelőre párkapcsolatot.

Azt, tudom tanácsolni neked, hogy legyen önbizalmad, járj el egy kis társasággal iszogatni, koncertekre, szórakozz és legyél nyitott. :)

2020. júl. 7. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!