Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Egy kertészetben dolgozom...

Egy kertészetben dolgozom nyári meló miatt. Van egy kb. 10 évvel idősebb "fönöknőm", érzem hogy tetszem neki.(Többször egyértelmű célzást tett.) Hogyan tegyek utalást arra, hogy most már én is benne lennék?

Figyelt kérdés
Szerintem 90%, hogy lefeküdne velem, de van 10%,hogy mégis félre értettem. Hogyan kérdeznél rá,hogy lefeküdne-e veled,anélkül,hogy kínos legyen,ha ő mégse akarja?

2020. júl. 9. 20:30
 1/5 anonim válasza:
Várd meg, míg véget ér a nyári meló, mert ha rosszul látod, ugrik a munkád
2020. júl. 9. 21:23
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt jól látod, erre én is gondoltam. Mégis hogyan célozzak rá finoman,hogy most már benne lennék? :)(Anélkül,hogy kínos lenne,ha mégse érdeklem.)
2020. júl. 9. 21:29
 3/5 anonim válasza:
Hidd el, ha el akarna gáncsolni, azt jelezné. Legyél türelemmel.
2020. júl. 10. 04:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Az átlagnál kicsit izmosabb vagyok. Félmeztelenül dolgoztam, rátette a mellkasomra a kezét, majd ennyit mondott mosolyogva: elég jó formában vagy! Egy alkalommal már csak ketten maradtunk a kertben. Azt tudod,hogy már csak mi ketten vagyunk a kertben? Kérdezte vigyorogva. Én hülye meg nem kapcsoltam hirtelen,hogy mire célozhat.:)Sorolhatnám még. Félre értettem volna?
2020. júl. 10. 04:51
 5/5 anonim válasza:
Tetete!, benézted a kategóriát!
2020. júl. 10. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!