Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mire gondolnátok, ha a kiszeme...

Mire gondolnátok, ha a kiszemelt ennyire rejtélyes volna, valamint nem igazolna vissza facebookon sem?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon aranyos lány, akivel 2 hete ismerkedtem meg melóban. Én új vagyok, ő már régebb óta dolgozik ott. És én csak nyáron leszek ott, így előbb-utóbb lépni kéne. Nagyon tetszik, és már beszéltünk róla, hogy nincs barátja sem. Bejelöltem a fb-on már több mint egy hete, de semmi válasz. Amúgy is csak egy régi képe van, és kb 180 ismerőse. Csak néztem én is hogy mi a fene, mert azért elég nagyszájú és nem tűnik népszerűtlennek, de ez akkor is fura volt. Instán pedig nem is találom, lehet nincs neki. A lényeg, hogy szerintem látta, mert néha rajtakapom, hogy messengeren írogat valakikkel. És nem látok semmit rajta, hogy haragudna, vagy taszító lennék számára, hogy ne akarna barátkozni. Élőben pedig elég gáz lenne, vagyis annyira bátor sem vagyok, hogy csak úgy el kérjem a számát, vagy elhívjam valahová. Főleg hogy nem igazán szoktunk kettesben maradni. Talán úgy gondoltam, hogy fb-n könnyebb lenne, ha ott ismerkednénk először.

2020. júl. 20. 18:46
 1/2 anonim válasza:

lehet hogy nem vette észre hogy bejelölted

írj rá messengeren

2020. júl. 20. 18:55
 2/2 anonim válasza:

"Élőben pedig elég gáz lenne"

Dehogy lenne! Már miért lenne az?!


"Nagyon tetszik, és már beszéltünk róla, hogy nincs barátja sem."

Addig oké, de ez még nem jelenti automatikusan, hogy kölcsönös a vonzalom...


"A lényeg, hogy szerintem látta, mert néha rajtakapom, hogy messengeren írogat valakikkel."

Messengeren nem jön értesítés ismerősnek jelölésről, ha nincs neki telepítve külön az fb alkalmazás, akkor egészen addig nem látja, amíg nem jelentkezik be facebookra a böngészőn keresztül. (Tudom, mert nekem sincs telepítve ez a retek). Ez is lehet az oka.


Amúgy meg tényleg írj rá :)

2020. júl. 20. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!