Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » A szemüveges csajoknak miért...

A szemüveges csajoknak miért van ilyen jó csinos testük? Ez mitől lehet? Csak véletlen?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 23:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
Megnyerted az általánosító világbajnokságot. Gratulálok!
2020. aug. 9. 23:24
 2/11 anonim válasza:
Ez dioptriafüggő. A minuszos lencsés szemüveg vékonyítja, a pluszos vastagítja a viselőjét.
2020. aug. 9. 23:29
 3/11 anonim válasza:
Nekem is mínuszos, és vastag vagyok. Panaszt fogok tenni az optikusnál :D
2020. aug. 9. 23:33
 4/11 anonim válasza:

Dehogy véletlen, ez univerzális törvény, hogy aki rosszul lát, azt vékonysággal kompenzálja az élet. Sok túlsúlyos nő azért szokott a napba nézni, hogy ezzel szemüveget nyerjen és hirtelen eltűnjenek a kilói.

De persze vannak olyan átverők is, akik jól látnak és sima üveges szemüveget hordanak, ők bár szintúgy lefogynak, de a fogyási csíkjaikkal átkozza csalfaságukért a karma, amiket semmivel sem tudnak eltüntetni.

2020. aug. 10. 01:50
 5/11 A kérdező kommentje:
Vagy ezzel kompenzálják hogy szemüvegesek:)))))
2020. aug. 10. 09:00
 6/11 anonim válasza:
Ez nem általánositás csak tapasztalat. Én sem láttam még rossz nőt szemüvegben. Érdekes. Szerintem ahhoz lehet köze, hogy aki szemüveges az többnyire intelligensebb és többet teszmagáért akár sport akár szépségápolás terén és ez meglátszik. VAgy épp kevesebbet bulizik iszik stb.
2020. aug. 10. 10:07
 7/11 anonim válasza:
Miért kellene kompenzálni, hogy szemüveges valaki? Személy szerint belőlem nem elvesz, hanem egy pluszt ad egy jó szemüveg.
2020. aug. 10. 14:11
 8/11 anonim válasza:
Nekem is a szemüveges nők tetszenek!
2020. aug. 11. 17:27
 9/11 anonim válasza:
Én 3 dkg-val több vagyok, mikor ratam van.
2020. aug. 11. 20:16
 10/11 anonim válasza:
Ez jó! Én ugyan fickó vagyok, de szerzek egy szemüveget edzés helyett, hátha az én testem is szuper lesz! Mekkora ötlet, köszönöm szépen! :)
2020. aug. 12. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!