Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nem tudok mit csinálni nekem...

Nem tudok mit csinálni nekem nem tetszik a lány de viszont tök cuki. Igyekszik a kedvemre tenni Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Sakk Matt helyzetben vagyok

ugyan is van 1 26 éves lány akinek tetszem és én 21 éves fiú vagyok,

Még nagyon az elején vagyunk ismerkedésnél

És ő nagyon igyekszik

Pl: Otthon kaját hozz, belőle nekem is a munkahelyre, Kávéval

Lep meg, szalvétával és rá írta jó reggelt. Egy munkahelyen dolgozunk.

De ő már emlitette hogy tetszek neki, viszont nekem nem egészen tetszik, egyenlőre nem tudom mit akarok

félek 1 új kapcsolatba is bele kezdeni 2 év után. De viszont abba is bele gondoltam hogy lehet nagy lehetőséget hagynák ki.

valami véleményt pls



2020. aug. 11. 07:32
 1/3 anonim válasza:
Döntsd el hogy felszínes kirakatember vagy akinek csak annyi számít hogy hogy néz ki a nő, az sem baj ha buta vagy bunkó, vagy pedig igazi intelligens férfi vagy aki tisztában van vele hogy nem a külső számít egy kapcsolatban, hanem hogy az ember hogy érzi magát a másikkal 🤷‍♀️
2020. aug. 11. 08:33
 2/3 anonim válasza:

elég nehéz ez a helyzet. a munkahelyen mennyire vagytok egy légtérben?

mennyire gyakran hord neked kaját? erről valahogy le kellene őt állítani szerintem, mert ezzel elsiklik könnyen a dolog. mondd neki, hogy köszönöd szépen, nagyon aranyos és nagyon jól esik, hogy gondol rád, finomakat főz, de hordasz magadnak kaját. vagy amikor adja oda, mondd hogy köszi, de hoztam ebédet magamnak. vagy hogy nem akarod anyagilag ezzel terhelni, szóval ne haragudjon, jól esik hogy gondol rád, de nem tudod elfogadni, mert amúgy a másik fele rosszul esik.


külsőre nem tetszik? mennyire nem? belsőre milyen?

ha külsőre elmegy, tetszik csak nem annyira, akkor érdemes lehet ismerkedned vele, pár randitól még nem lesz semmi gond, meg tudod neki mondani utána is, hogy bocsi, de nem állsz erre készen, vagyis amit érzel.. persze ez csak akkor, ha nem dolgoztok túl közel egymáshoz, mert úgy már elég kellemetlen tud lenni.. de ez is csak rajtatok áll igazából, hogy hogy kezelnétek utána a helyzetet

2020. aug. 11. 08:34
 3/3 anonim válasza:
Egyelőre szerintem tanulmányozd a helyesírási szótárat, azzal nem árthatsz magadnak.
2020. aug. 11. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!