Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen jeleket adtok...

Lányok! Milyen jeleket adtok egy srácnak, ha tetszik?

Figyelt kérdés
Az összes jel ezzel kapcsolatban, ami létezik...

2020. aug. 26. 21:57
 1/6 anonim válasza:
Gyakran és rövid ideig az illető személyre pillantunk, felé fordítjuk a testünket, csavargatjuk a hajunkat, megnyaljuk az ajkunkat, a csuklónk belső részét mutogatjuk, a lábfejünkkel a férfi felé mutatunk, csábosan nevetünk még akkor is, ha valami nem vicces, hozzáérünk a személyhez, simogatjuk a saját kezünket/lábunkat. Hirtelen ezek jutottak eszembe.
2020. aug. 26. 22:03
 2/6 anonim válasza:
A feleségem annak idején a szemembe mondta, hogy szeret. 6 éve együtt vagyunk, 2 éve házasok.
2020. aug. 26. 22:06
 3/6 anonim válasza:

Huncut flört szavakkal... (leginkább félénknek tűnő férfiak esetében szoktam szívesen kezdeményezni.)


Megbántam utólag az akkor kellemesnek tűnő "játszadozást". Nagyon ellenséges lett a viszony, erősen visszaélt a bizalmammal.


Zárkózott típus vagyok - méginkább távolságtartó lettem. Inkább barátNŐ-ket keresek mostanában, férfiak nem igazán érdekelnek.


Találtam is megfelelő alanyokat a korábbi személyes ismeretségi hálóm környékén - kicsit még várnom kell a közös programok megteremtésének lehetőségére.

2020. aug. 27. 05:31
 4/6 A kérdező kommentje:
#3: hogy érted, hogy vissza élt a bizalmaddal? Pl.?
2020. aug. 27. 09:35
 5/6 anonim válasza:
Semmit. Bamba vagyok. Ha nagyon bejön az illető lefagyok, és beszélni is alig tudok, csak össze vissza hadovàlok, és volt hogy ezért már röhögött ki srác. Ha már kicsit jobban ismerem, akkor megállás nélkül csesztetem, beszólok neki, viccelődöm vele, de nem rossz indulatból. Sajnos nem tudok leállni, szinte kényszeres az, hogy be kell szólnom, és csesztetnem kell, ez biztos valami tudatalatti dolog lehet, mert másképp biztos nem tudnám magamra felhívni a figyelmet. Igen, ilyeneket általában óvodában csinálnak a gyerekek, de azért nem annyira gyerekes dolgokat csinálok. Ja, és eddig már párszor bevált. Talán majd kinövöm egyszer, és előjönnek a valódi női dolgok, ki tudja.
2020. szept. 14. 00:28
 6/6 anonim válasza:

3-as válaszoló vagyok.


Ma (vasárnap kora délutáni órákra értem) megbeszéltem az illetővel, hogy "nem volt félreértés" köztünk. Próbálja megint elnyerni a bizalmamat...


Egyelőre nagyon érdekesen alakul ez a kurta-furcsa viszonyféleségnek nevezhető "valami". Ennyit tudok most mondani.

2020. szept. 14. 03:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!