Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Fiúk, ha így öltözködöm...

Fiúk, ha így öltözködöm leszbikusnak tűnök?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy bárkit az öltözködése alapján melegnek tartani iszonyú sztereotipikus, 100%ig nem értek egyet az ilyesmivel, de ettől még sajnos van ilyen, a tüsi hajú barátnőmet folyton leszbikusnak hiszik, pedig szerintem abszolút csajos, stb. Én pedig nem akarom, hogy esetleg az öltözködésem miatt ne kezdeményezzenek nálam. Folyton olvasom ezeket, hogy ez meg az milyen leszbikusos, én pedig, bár amúgy nem nézek ki fiúnak, hordok párat az általában emlegetett dolgokból.


Elegáns stílusom van, de nem ilyen szoknya-blúz-körömcipősen. Váll fölé érő hajam van, ami nyilván nem hosszú, mondjuk nem is tüsi, vagy pixie, kb a nyakam közepéig ér. Emellett nadrágtartót hordok, amúgy feszülősebb pólókkal, nőcisebb ingekkel, szűk nadrággal, meg magassarkúval.

Szeretem az elegáns fiús stílust kombinálni az amúgy normális nőies stílussal, pl hordok néha férfi zakót is, vagy nagyobb ingeket, hogy feldobja az unalmas csajos ruhákat. Van, hogy kalapot is hordok, de az nem kifejezetten férfi kalap, csak inkább uniszex. Néha hordok ilyen férfimellény szerűséget is, de azt nem ingre, hanem csak magában, mint egy felső.


Van egy pici tetoválásom, egy centis, igaz, a bordámon, szóval ritka, hogy látszik.

Nem sminekelek, mert nem tudok, és mert szerencsére nincs rá szükségem, szép a bőröm, nagy a szemem.


Amúgy szerintem jó alakom és nagyon lányos (kicsit túl lányos) arcom van, hordok fülbevalókat, nyakláncot stb, bár nem túl feltűnően, és rúzst is használok néha, mert tetszik (ez az egyetlen smink dolog, szóval egy kicsit mégis sminkelek, de idáig terjed a tudásom).


Tudom, hogy kép nélkül ez nem egyszerű, de kérlek próbáljátok meg elképzelni.

Ti mikor gondolkodtok ezek szerint a sztereotípiák szerint? Mi az amitől leszbikusnak tűnök, a rövidebb haj, a nadrágtartó, a tetoválás meg a zakó már ennek számít?


Gyakran megnéznek, de egyrészt kit nem, másrészt mi van, ha csak a fiúsabb, vagy furcsább ruháim miatt.

Én nem érzem magam fiúsnak, csak szeretem az érdekesebb, mégis elegáns holmikat, de hát sose lehet tudni.


Őszinte válaszokat várok, illetve arra is kíváncsi vagyok, hogyha szerintetek ez az öltözködés olyan, ami alapján melegnek néznek, akkor mit változtassak úgy, hogy ne veszítsem el azért a stílusomat, önmagamat. (Nyilván nem fogok elkezdeni rózsaszín miniruhában járni, csak mert olyan visszajelzéseket kapok, de valamennyit hajlandó lennék változtatni.)


Lehet, sőt biztos, hogy nagyon buta kérdés, de annyi buta kérdés van itt, hogy már fel sem fog tűnni, ha meg mégis, akkor nyugodtan reklamáljatok:))


Köszi



2020. szept. 4. 09:16
 1/6 anonim válasza:

Nemolvastam az egeszet vegig, de!!! Oltozkodj ugy ahogy neked tetszik, es ami te vagy, ahogy kitudod magad fejezni vagy hasonlo

Ne valtoztass mert valaki azt mondta hogy ugy nezel ki mint egy leszbikus


En fiusan oltozkodom, es? Ha nekem igy tetszik


Te se valtoztass mas gondolkodasa/velemenye miatt

2020. szept. 4. 09:24
 2/6 anonim válasza:
Ez nem "leszbis" stílus szerintem, amiket te hordasz, az emberek nem ez alapján néznek valakit annak. De egyébként meg, miért olyanoknak akarnál megfelelni, akik öltözködés alapján leszbikusnak ítélnek meg valakit? Ismerkednél olyan sráccal, aki ennyire sztereotípiák alapján, előítéletesen gondolkodik? Ha valaki azért nem megy oda hozzád, mert pl. kalap van rajtad, azzal nem vesztettél sokat.
2020. szept. 4. 09:35
 3/6 anonim válasza:

Én speciel szeretem, ha egy lány nem öltözködik egyfolytában feszülős, csajos rucikba, hanem mer egy kicsit lazább, merészebb, fiúsabb lenni. Szóval az ilyet általában én pont, hogy szeretem.

De a hózentróger és a férfi zakók... ezek már nekem is túl extémek egy kicsit :D

De a laza férfiingek mindenképp bejövősek (főleg ha kockás, vagy sima fehér színű), és még a kalap is tud nagyon vonzó lenni :)

2020. szept. 4. 09:41
 4/6 anonim válasza:
ha így önmagad vagy, ne változz meg. biztosan gyönyörű vagy, és semmi baj nincs azzal, hogy egyedi a stílusod :)
2020. szept. 4. 11:17
 5/6 anonim válasza:

Szerintem az a lényeg hogy jól érezd magad és mosolyogni. Engem pl az tud megfogni ha szép a mosoly és látszik hogy boldog .

Ha valakinek tetszik valaki úgy tetszik ahogy van és úgy fogadja el

2020. szept. 4. 17:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2020. szept. 6. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!