Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 18 éves leszek és még nem...

18 éves leszek és még nem volt barátom peddig szerintem a mai világba ez nagyon szégyen? Vissza húzódó típus vagyok és csendes igaz nem vagyok valami szép. Mindig le néznek ha kell ki nevetnek

Figyelt kérdés
2020. szept. 14. 19:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
18 éves vagy és lány. Tedd fel magadnak a kérdést ez a gázabb vagy az a lány aki minden hétvégén más fiúval van. Az, hogy mennyi kapcsolatod volt semmit sem jelent, nem éreztél még valaki iránt úgy, hogy elköteleznéd magad, ennyi. A másik pedig, hogy neked nem csak egy éjszakára van szükséged ami fogjuk rá becsülendő. Aki pedig kinevet vagy lenéz emiatt, hidd el, nincs előrébb mint te. Csókolózott, nincs meg a szűzhártyája, wow, nagy cél.
2020. szept. 14. 19:40
 2/12 anonim válasza:
Ne akarj a külvilághoz igazodni, a magadhoz igazodj és ne másokhoz.
2020. szept. 14. 19:45
 3/12 anonim válasza:

Jól teszed és egyáltalán nem szégyen! Legyél büszke magadra hogy van tartásod. Az hogy bántanak az csak az ő gyengeségük és frusztrációjuk lerugdosása máson. Nem aggódj, fogsz találni majd olyat akinek úgy fogsz tetszeni ahogy vagy.

20/L

2020. szept. 14. 19:57
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatás meg fogadom a tanácsaitokat
2020. szept. 14. 20:38
 5/12 anonim válasza:

Hogy erted, hogy nem vagy szép? Ilyen nincs, max nincs önbizalmad. Mindenkinek más az ízlése, hidd el találni fogsz valakit.

Nem gáz, hogy nincs meg barátod, egyetértek #1essel

18f

2020. szept. 14. 21:04
 6/12 anonim válasza:

Szerintem inkább az lehet a gond, hogy töröd a magyart.

Tanulj meg rendesen magyarul, és biztos javulni fognak a dolgok.

Ezen kívül járjál el helyekre. Mindegy, hogy hova, csak legyenek ott olyan fiúk is, akik tetszenek neked.

Ha valamelyik tetszik, akkor pedig legalább nézzél rá!

2020. szept. 14. 22:17
 7/12 anonim válasza:

#6 jajh a tipikus "helyesirasba belekotok mert abba a legkonnyebb" szemely, udvozlegy

Nem tori a magyart a kérdező, mit kötekedsz. Eloszor magadban

keresd a hibat, ne másban


Kérdező, nem gáz. Nem szégyen. Ez így jo. Enis 18 vagyok, enis lány. Teljesen rendben van hogy még nem volt senkink. Ez nem azt jelenti hogy bármiféle probléma lenne velünk, csupán még nem így jött ki. A szepseg relativ. + akik lenéznek, kinevetnek amiatt hogy még nem volt senkid, csak magukat minősítik. Kinek mi a fontos..

Engem sose bsztattak emiatt, erre az ilyesmi nem szokás. Gyerekesek veled, ne foglalkozz velük, jóvaltöbb vagy náluk, hidd el

2020. szept. 14. 23:16
 8/12 anonim válasza:

Már ne haragudj: senkit nem érdekel most, hogy én milyen vagyok. A kérdezőnek van problémája, és szeretné tudni, hogy mi. 15 hiba van az írásában!

Ha beszédben is ezt adja elő, akkor teljesen biztos, hogy ez is visszarettenti a fiúkat!

2020. szept. 14. 23:22
 9/12 anonim válasza:

A szépség relatív Kérdező, ezt sose feledd. Lehet sok srácnak nem te vagy az ideálja, de biztos volt/van/lesz valaki, aki meg pont érted bolondul meg. Ezt ki kell várni. Ha ez könnyebbség, akkor ketten várunk, csak én pont egy hölgyre, aki észrevesz.

20/F

2020. szept. 15. 07:26
 10/12 anonim válasza:
Eléggé nagy szégyen, de sokan vannak hozzád hasonló helyzetben akár fiúk, akár lányok. Én azt vettem észre a legtöbb ilyen ember mind mentális problémákkal küzd, nem képes lazának, nyitott, beszédesnek lenni. Nincs önbizalmuk, hamar megsértődnek, nehezen lehet velük boldogulni. Túl nagyok az elvárások, egy nem létező ideált kergetnek, álomvilágban élnek. Ezek az okok miatt nincs senkijük. Negatív energiát áraszt mindegyik.
2020. szept. 15. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!