Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » A környezetemben nagyon sok...

A környezetemben nagyon sok embernek van kapcsolata és én is szeretnék. Mindig egyedül maradok mert mindenki a pasijával van. (muszáj írnom kérdő jelet)?

Figyelt kérdés
Gondolom természetes dolog hogy az ember vágyik a szeretetre. Én nem szeretnék "futni" fiú után, keressen ő. Crushom sincsen és a környezetemben sem olyan srác aki bejönne vagy én neki. Mit kéne csinálnom?

#tini #barát #iskola #kapcsolat #Ide sem tudok mit írni
2020. szept. 26. 22:33
 1/5 anonim válasza:
Kérdőjelet írni😊
2020. szept. 26. 22:38
 2/5 anonim válasza:

Akkor ne "fuss".

De ne is rinyálj, hogy nincs senkid.

2020. szept. 26. 22:47
 3/5 anonim válasza:
Nem futni kell mások után, hanem normálisan ismerkedni, és ha a helyzet úgy hozza, akkor kezdeményezni. Ha nem is kezdeményezel, és nem is mutatod ki, hogy vágysz az ismerkedésre, akkor random valószínűleg nem fognak nálad próbálkozni, mert senki sem gondolatolvasó.
2020. szept. 26. 22:49
 4/5 anonim válasza:

Ha nem teszel te is egy picit a dologért akkor egyedűl maradsz!

Nem kell mindent 100%-ba a pasinak csinálni mindent!

23/F

2020. szept. 27. 09:12
 5/5 anonim válasza:
Neked és a leendő pasinak is meg kell tenni dolgokat.. a sültcsirke nem repül a szádba... a kémia az egy dolog, de beszélgessél...és ha szimpi te is tudod jelezni feleé, hogy mit csinálnál vele, vagy hogy érzel...lehet hogy őt is beinditja és innen már jól is fogod érezni magad...
2020. szept. 28. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!