Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kortól függetlenül, szorongó...

Kortól függetlenül, szorongó depressziós pánikbetegséggel küzdő lányokkal nőkkel beszélgetnék,hasonló dolgokkal küzdő kulturált diplomás fiú vagyok.Hölgyek valaki privibe?

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 11:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Egyéb más téma is érdekelne(ezotéria,teológia,emberi viselkedés,agy működése,sport stb)ha van itt olyan hölgy aki szivesen filozofálna bármiről privibe irjon.
2020. szept. 28. 11:48
 2/16 anonim válasza:
Ilyen emberekkel én is beszélgetnék.
2020. szept. 28. 11:55
 3/16 anonim válasza:
Érdekelt volna, de elég hiteltelennek érzem, hogy azt állítod, diplomád van, miközben nem tudsz egy mondatot értelmesen és hiba nélkül leírni :)
2020. szept. 28. 12:03
 4/16 anonim válasza:
Nekem írhatsz.
2020. szept. 28. 12:47
 5/16 anonim válasza:
Kihagyom. Kiemelted hogy diplomás vagy, de képtelen van leírni helyesen 2 mondatot. Ez elég sokat elárul...
2020. szept. 28. 13:20
 6/16 A kérdező kommentje:
Görög filozófusok mint Szókratész,esetleg természettudomány terület.Gondolatcsere a determinációról,mozifilmek elemzése...karakterek stb bármi jöhet.Nagyon érdekel a szabad akarat fogalma,sorsforditó különleges emberek élete.
2020. szept. 28. 14:06
 7/16 anonim válasza:
Jó betegelméjű lehetsz.
2020. szept. 28. 14:10
 8/16 anonim válasza:
Valóban elég visszás az entellektüelt előadni, miközben egy helyesen leírt mondatod nem volt. Nem elírások voltak. Látszik, hogy nem tudod hogyan kell leírni helyesen.
2020. szept. 28. 14:46
 9/16 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam hires emberekről, akik öngyilkosok lettek.Kiváncsi voltam hires pszichológusok véleményére ,hogy mik lehettek az igazi belső közös okok.Ernest Hemingway,Court Cobain,Szécsi Pál,József Attila stb...nagyon eltérőek voltak a pszichológusok válaszai.Popper Péter véleménye szerint,olyan mint pl József Attila aki nagyon sokat tudott az emberi lélekről,olyan mély lelki személyiséggel született,annyira mélyen tudta kifejezni irásaiban a legbelső emberi lélek titkait,hogy ezt a képességet később teherként megélve nem tudta cipelni a vállán.Érdekes nehéz dolgok ezek......
2020. szept. 28. 15:27
 10/16 anonim válasza:
Írhatsz, ha van kedved.
2020. szept. 28. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!