Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért ilyen ez az ember?

Miért ilyen ez az ember?

Figyelt kérdés

Egy éve próbálkozik egy pasi nálam. ez az egész dolog olyan ciklikus: abban az időben volt párom, így nyilván nem érdekelt, hogy mit akar. Helyesnek helyes, de szerelmes voltam, nem tekintettem rá pasikent.

később szakítottam a párommal, akkor is volt h boltban összefutottam a másik pasival. érdeklődött is a hogy létem felől, de az is kiderült, h neki épp akkor volt kapcsolata. azóta is ha néha összefutunk az utcán meg-megkerdezte mindig , hogy hogy vagyok.

a minap kiderült egy ilyen rövid beszélgetésbol h jelenleg nincs neki sem barátnője, és nekem sincs megint épp párom.

így randira hívott. ám mikor konkrétan rakerdeztem uziben az dőpontra, eltűnt és nem igen aksrt válaszolni. azóta is úgy tesz mintha semmi sem történt volna.

tart tőlem?

vagy mégsem tartja jó ötletnek a randit?

egy év óta most van az a pont h egyőnknek sincs senkije. ő döntött úgy h randira hív, vajon most miért koccol le közben? nem értem az ilyen embereket



2020. okt. 4. 12:05
 1/6 anonim válasza:
Ezt ő tudná megmondani. Amúgy rossz kategóriában vagy.
2020. okt. 4. 12:06
 2/6 anonim válasza:
Talán csak arra volt kíváncsi, hogy ő érdekel-e téged. Tartaléknak jó vagy nála.
2020. okt. 4. 12:23
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 az lehet, erre nem gondoltam. ez is egy magyarázat lehet valóban
2020. okt. 4. 15:43
 4/6 anonim válasza:

Igen, az is lehet, hogy neki mégiscsak van párja, csak füllentett. Kíváncsi volt rá, hogy téged ő érdekelne e.

Persze az is lehet.m hogy egész más az ok.

Ha összefuttok a boltban, mindenképp kérdezz rá.

Érdemes ezt tisztázni, mert másképp csak összezavarodik az ember szíve.

2020. okt. 5. 10:50
 5/6 A kérdező kommentje:
hat mar sajnos az eszem össze van keveredve eléggé :(
2020. okt. 5. 18:25
 6/6 anonim válasza:
Most kapsz tőlem egy magy dupla egyest kommunikációból.
2020. okt. 12. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!