Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok! Összejönnétek olyan...

Lányok! Összejönnétek olyan fiúval, aki 176cm és 58 kg?

Figyelt kérdés
Vagy a soványság kizáró ok nálatok?

2020. okt. 10. 21:50
 1/5 anonim válasza:
En vagyok 52 kilo, szoval igen, ott mar a kémia meg is szűnne szamomra. De van több olyan no ismerősöm is akiknek a pasija e korul mozog. Szóval ne add fel, egyéne valogatja hogy kinek mi tetszik. :D
2020. okt. 10. 22:14
 2/5 anonim válasza:
én nem kilóra választom ki hogy kivel jövök össze. ennyi.
2020. okt. 10. 22:28
 3/5 anonim válasza:

Szerintem a legtöbben nem ezt fogják nézni.


Egyébként meg hiába vagy sovány, ha erős vagy, jó az állóképességed akkor semmi gond ezzel. Én is vékony vagyok, 186 centihez 68 kiló, de egy mázsát gond nélkül felkapok. Nem a testalkatod határozza meg a férfiasságod hanem ami benned van. Arra figyelj inkább, hogy a szíved legyen a helyén, légy hűséges és akkor minden patent.

2020. okt. 10. 22:33
 4/5 anonim válasza:
Összejönnék, viszont én pasi vagyok...
2020. okt. 12. 17:56
 5/5 anonim válasza:
Igen. Kifejezetten szeretem a vékony férfiakat, az erõsebb alkat nem igazán jön be. N
2021. jan. 9. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!