Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha nincs...

Mit tudok tenni, ha nincs semmi hobbim, nem vagyok érdekes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem rég töltöttem le a tindert, és örömmel tölt el, hogy sok matchem van, kicsit megnyugtat, hogy nem vagyok teljesen ronda, de nem tudok beszélgetést folytatni, mert egyszerűen unalmas életet élek.


Felkelek, tanulok, netezek/olvasok, alszok, pont azért keresek párt, hogy kicsit ki tudjak szakadni ebből, de nem megy, mert egyszerűen nincs beszéd témám.


Mit tegyek? Teljesen kétségbe vagyok esve, mert már lassan 20 évesen sem volt még párom, magányos vagyok...



2020. okt. 16. 23:11
 1/6 anonim válasza:
Férfi vagy nö vagy?
2020. okt. 16. 23:15
 2/6 anonim válasza:
Pedig annyi mindenről lehet beszélni...
2020. okt. 16. 23:48
 3/6 anonim válasza:
Így maradsz örökre,sajna én is így vagyok.
2020. okt. 17. 13:41
 4/6 anonim válasza:
Ha sok match van neki akkor biztos nő....
2020. okt. 17. 17:38
 5/6 anonim válasza:
Tindert még nem próbáltam, de mi a helyzet a suliban, ott sem tudsz beszélgetni? Mondjuk random sulis dolgokról, vagy hobbikról, miket olvastál/láttál etc. aztán majd csak kanyarodik valamerre a beszélgetés.
2020. okt. 17. 21:43
 6/6 anonim válasza:
Mármint oké, hogy nincs hobbid, de valamit csak csinálsz.
2020. okt. 17. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!