Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg?

Hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés

Kb. 4 éve beszélgettem valakivel a facebookon.

Csak néhány mondatot váltottunk egymással és azóta ő letörölte a profilját a facebookról.

Annyit tudok róla,hogy Budapesten lakik és, hogy milyen szakmát tanult egy okj-s iskolában. Ezt a szakmát azóta le is rakhatta és azt is tudom,hogy hol szeretett volna vele dolgozni.A nevét tudom a vezeték névvel együtt és azt is,hogy van egy öccse. Összesen ennyit tudok róla.Az iskolát sem tudom hol tanult és,hogy pontosan hol lakik azt sem.Különleges neve van egyébként.

A Googleba is beirtam már a nevét többször mindenhogyan de sehol nincs semmilyen információ,egy név lista bármilyen iskolából vagy bármi. Semmi.

Volt már valaki hasonló cipőben? Hogyan kereshetném meg? Csak nem hívhatom fel Budapest összes intézményét ahol dolgozhat,hogy náluk dolgozik-e xy?!

Magánnyomozót egyáltalán nem szeretnék bevetni. Elnézést ha kicsit túl bonyolítottam de nem szeretnék pontos információkat ezen az oldalon közölni.


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2020. okt. 29. 14:08
 1/4 anonim válasza:

A keresztneve vagy a vezetékneve a különleges? Ha a vezetékneve, akkor könnyebb, mert könnyebben rábukkanhatsz családtagjaira, akiken keresztül megtalálhatod. A Google-t akkor már nem javaslom, nyilván kereshetted. Manapság könnyebb embereket nicknevük alapján megtalálni, amit a neten használnak. Nem tudom, ilyenről tudsz-e.

Facebookon a szakmájának megfelelő csoportokban is lehetne érdeklődni. Ha itt nem akarsz többet elárulni, privátban keress meg, próbálok még segíteni.

2020. okt. 29. 14:16
 2/4 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy ő elég elvont személy. Ha vissza is regizett volna facere akkor sem írná ki az adatait.

A vezetéknév alapján is agyon kérdeztem vadidegen ugyanilyen nevű embereket akik közül kb. egy család él Pesten. Senki nem ismeri ezt a személyt. Az öccsén keresztül is próbalkoztam de semmi.A vezetéknevükkel sem eleve semmi nincs Pesten se.

Tudom milyen intézményeket kell keresni csak nem biztos,hogy jó néven vennék és nem szeretnék magamnak problémát egy ártatlan keresgélésből.

2020. okt. 29. 14:28
 3/4 anonim válasza:
Az öccsén keresztül miért nem sikerült?
2020. okt. 29. 15:19
 4/4 A kérdező kommentje:

Én nem tudom komolyan mondom. Mintha a föld nyelte volna el. Nem láttam az öccsét csak tudom,hogy van neki de az öccse keresztnevét nem tudom. De mondom ezzel a vezetéknévvel alapból semmi infó Budapestről.

Egyébként elképzelhető,mert nem hiszem olyan mozgékony emberek mint pl én aki kétszer is sulizott Budapesten és diakmunkaztam is nem egy helyen de ha beírom a nevem a Googleba csak a facebookat adja ki.

2020. okt. 29. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!