Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van értelme Discord szervert...

Van értelme Discord szervert létrehozni? Egyáltalán össze tudnám gyűjteni a megfelelő embereket? (Among Us)

Figyelt kérdés

Többféleképpen is próbáltam már Among Us-ozni: public lobby-ban (itt sok az idióta ovodás szintű), Among Us Magyarország discord szerveren (itt folyton elbeszélnek a fejem fellett, picit szégyenlős vagyok az elején, mert túl sok ember van, de játék közben sem tudok feloldódni, nem jutok szóhoz), egyik barátommal készítettünk szevert, és megbeszéltük, hogy az ismerősöket behívjuk. Lettünk is kb 20-an, de úgy látszik senki sem akar játszani, mert egy játékot nem tudtunk elindítani (tehát gondolom csak kedvességből csatlakoztak), illetve egy angol, szintén kb 20 fős szeverre is csatlakoztam, ott se történt még semmi.


Én nem szeretnék egy túl nagy létszámú csoportot létrehozni, hanem inkább legyünk csak 10-20-an, de azok mind legyenek stabil játékosok, akikre lehet számítani, nem csak úgy bejöttek, mert miért ne... Plusz ha kevesen vagyunk, jobban is meg tudjuk ismerni egymást, szuper lenne, ha közben közösséggé formálódnánk.

Hol induljak el? Egyáltalán angolul vagy magyarul lenne értelmesebb belevágni? Hol tudnék normális, értelmes embereket találni, akiknek szintén ugyanaz lenne a célja, mint nekem?



2020. nov. 6. 13:49
 1/8 anonim válasza:
Attól függ, hogy hol reklámozod.
2020. nov. 6. 20:16
 2/8 A kérdező kommentje:
tejóég... pont ez a kérdés. hogy hol...
2020. nov. 7. 10:34
 3/8 anonim válasza:
Én mennék szívesen
2020. nov. 7. 10:48
 4/8 anonim válasza:
Én is szívesen csatlakoznék :) (lány vagyok btw)
2020. nov. 9. 16:30
 5/8 anonim válasza:
nekem lenne kedvem hozzá, főleg ha magyarul lehetne beszélni, eddig még nem próbáltam a játékot, csak vidit néztem róla
2020. nov. 16. 01:27
 6/8 anonim válasza:
Nekem is lenne kedvem
2020. dec. 7. 19:53
 7/8 semmixd321 válasza:
Nekem is
2021. júl. 8. 00:51
 8/8 anonim válasza:
Nem ír, szerintem már nem játszanak xD
2021. júl. 8. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!