Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Társkeresőn fent lévő lányt a...

Társkeresőn fent lévő lányt a kerwsztneve alapján megtaláltam facebookon, ijesztő lenne ha inkább ott írnék rá?

Figyelt kérdés
Vagy inkább regisztráljak a társkeresőre?

2020. nov. 11. 17:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom megsérteni a személyes terét, meg azt hihetné nyomoztam utána de amúgy 2 perc volt megtalálni :D
2020. nov. 11. 17:25
 2/8 anonim válasza:
Milyen személyes terét? Úristen te miről beszélsz? Ha nem akar veled beszélni, letilt és kész.
2020. nov. 11. 17:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom csak ez már eleve jó indok lehet hogy ne akarjon velem beszélni hogy megkerestem facen vagy nem?
2020. nov. 11. 17:32
 4/8 anonim válasza:
Te biztosan szellemi sérült vagy.Nincs semmi baj.
2020. nov. 11. 17:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Kisvárosban élek nem akarom hogy zaklatónak nézzenek :D
2020. nov. 11. 17:35
 6/8 savanyújóska válasza:
Szerintem kérdezz rá előtte, hogy nem beszélhettek-e fb-n, és ha gondolja, "megpróbálod" megtalálni. De semmiképp se írnék rá kapásból, mert a nagy többség (nemtől függetlenül) nincs tisztában vele, mennyire egyszerű megtalálni valakit keresztnév + lakhely + pár egyéb adat alapján. Én anno próbálkoztam ilyennel, általában sokkal gördülékenyebb volt, ha simán megkérdeztem, hogy esetleg fb-n folytathatnánk, mintha csak eanodm ráírtam volna ott.
2020. nov. 11. 18:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam nem vált be. De legalább felhívtam a figyelmét az internet veszélyeire, mostantól valószínűleg álnévvel regisztrál majd társkeresőre :D
2020. nov. 12. 06:52
 8/8 anonim válasza:

Nekem férfiként tökre imponálna egy ilyen "hacker csaj", aki lenyomozna, csak sajnos férfiakra a kutya sem kíváncsi.


Nőknél viszont creepy hatást kelt, mivel őket amúgy is sokan nézik meg követik meg jelölgetik be idegenek meg recskáznak akár az igazolványképeikre is néha az iskolai karbantartó még hajszálat is lop tőlük és szentélyt rendez be a dohos pincében, ahol ősi varázslattal megpróbál szerelmi bűbájt alkalmazni és ha nem sikerül, akkor éjjelente a házuk előtt ólálkodik a fekete autóval és mostanában már a maszkviselés sem kelt gyanút a rendőrökben... úgyhogy a lányok másképp reagálják le a dolgokat.

2020. dec. 20. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!