Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok fordult már elő veletek...

Lányok fordult már elő veletek, hogy kapcsolatban voltatok vagytok, de a munkahelyeteken felbukkant egy kollégátok akihez iszonyatosan elkezdtetek vonzódni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az igazi okát nem tudjátok csak amint megláttátok belül éreztétek, h nem tudtok vagy nagyon nehéz ellenállni .


Korodat is írd oda please



2020. nov. 18. 14:28
 1/3 anonim válasza:

Igen, volt. Csak nyáron dolgoztam, de nem diákmunka volt. Akkor épp kapcsolatban voltam, bár már elég rossz volt, és nagyon sokszor át lettem verve meg meg lettem alázva, szóval emiatt nem volt nagy bűntudatom. Bár jártunk még 'hivatalosan', de már halott volt kb az egész, de míg jártunk, addig nem csináltam semmit, talán kétszer csókolóztunk, a fiú is tudta, hogy van valakim, ezért próbálta jegelni a dolgot meg az érzéseit, de ő olyan másképp bánt velem, és sokkal jobban éreztem magam. Aztán szakítottam, amit az akkori barátom és akkor már exem nem hitt el, én lefeküdtem a másik sráccal. Ő vett észre engem, én csak utólag őt, de minden tekintetben tökéletes volt, és nem tudom/nem hiszem, hogy találok még hozzá hasonlót.

Próbáltam összefoglalni, nagyon rossz színben tüntetem fel magam ezzel, tudom, de a történet bonyolultabb, viszont ez munkahelyen történt és válasz a kérdésre:) én most vagyok 21, ő pedig 24

2020. nov. 18. 15:27
 2/3 anonim válasza:

De volt mar ha igy erzel szakits a mostani baratoddal csajszi es hallgass a szivedre a mostani fiud biztos egy Likfejű offold a rakba es kurogaljad a masikat


26 eves Lany❤️

2020. nov. 18. 16:21
 3/3 anonim válasza:
igen volt, a helyesebbet választottam mindig, néha a főnököt. Nem mindig a gazdag a jobb 23L
2020. nov. 18. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!